|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Info o sobotní soutěži Žďár tančí- Mikro, Děti B, Děti Basic, Junioři B, Junioři B2, Hvk A Youngs a Hvk B

Sraz všech soutěžících v 7:20 u DKO, odjezd v 7:30. Cena autobusu je 110 korun a startovné 50 korun, peníze budou vybírat trenérky v autobuse.

Začátek dětské kategorie: 9:45, vyhlášení 11:55–12:15
Začátek juniorské kategorie: 13.00, vyhlášení 15.00–15.00
Začátek hvk: 16.30
Konec soutěže v 18.00
Odjezd všech autobusů zpět k DKO cca v 18.30

Místo konání soutěže: Sportovní hala Na Bouchalkách (vedle zimního stadiónu)

Vstupné pro diváky: dospělí- 40,– děti- 10,–

Děti budou po celou dobu pod dozorem trenérek, u Mikro máme domluvené i maminky, které trenérkám pomůžou.

V hale každý rok bývá otevřen bufet s občerstvením.

Street Busters TALENT 2014

Už zítra se můžete těšit na soutěžní vystoupení našich dětí a juniorů! Choreografie si naši tanečníci sami připravili.

Sraz soutěžících: 16:30– 17:00 (prosím o hudbu na flashce)
Začátek a vstup pro diváky od 17.30
Soutěž se koná na Malé scéně v DKO (za vrátnicí vlevo).

Po shlédnutí všech vystoupení porota vyhlásí vítězné choreografie. Budeme moc rádi, když přijdete naše soutěžící podpořit.

Soutěž Žďár tančí- info pro Mikro, Děti B, Děti Basic, Juniory B, Juniory B2, Hvk A Youngs a Hvk B

Příští sobotu nás bude reprezentovat stovka našich tanečníků na soutěži Žďár tančí!

Doprava pro všechny soutěžící autobusem- cena 110 korun, přesné časy upřesníme, až nám zašlou harmonogram soutěže. Předběžně počítejte s odjezdem v 7:30
Startovné- 50 korun

Bližší informace brzy upřesníme.

WS TOUR harmonogram- 10. a 11.května

Nakonec budou všechny lekce i semináře probíhat během soboty a neděle.

Sobota
10:00–12:00– 2 lekce
13:30–15:30– 2 lekce
16:00– 19:00– 2 semináře
19:00–20:00– 1 lekce
21:30– 1:00 PARTY :)

Neděle
10:00–12:00– 2 lekce
13:30– 15:30– 2 lekce
15:30–17:00– seminář
17:00– 18:00– 1 lekce

Těšíme se na společný víkend :)

WS TOUR 9.-11.5. - workshopy s Wahem a Sanchezem už příští víkend

Příští víkend nás čeká dlouho očekávaná WS TOUR!

Předběžný harmonogram:
Pátek- 2 lekce a 1 seminář
Sobota- 4 lekce a 1 seminář a PARTY :)
Neděle- 4 lekce a 1 seminář

Lekce budou zaměřeny na house, loft, hiphop, choreo, popping, locking, theatre improvisation a na seminářích se dozvíte spoustu důležitých a zajímavých informací.

Tento víkend je určen pro naše tanečníky kategorie Děti, Junioři a Hvk. Nezáleží na pokročilosti tanečníka. Všechny lekce budou probíhat na baleťáku. Celková částka za tři dny je 1.000,–

Od dnešního dne se můžete závazně přihlašovat u své trenérky, nebo dnes od 17.00 do 20.00 i u mě na baleťáku. Zároveň s přihlášením je nutné zaplatit celou částku.

POZOR kapacita je omezená, tak se hlaste co nejdříve!

Těšíme se na společný víkend, bude to super!

Verča

Informace o sobotní soutěži v Přerově- Junioři A, Hvk A, Hvk A Youngs a Busters Ladies

Tak už v sobotu vyrážíme na Mistrovství Moravy do Přerova!
První autobus (Junioři A, Hvk A Youngs)- odjezd ve 12.45 od DKO
Druhý autobus (Hvk A, Busters Ladies)- odjezd ve 14.00 od DKO

Pro všechny je cena autobusu 300 korun, startovné 100 korun. Jen pro upřesnění- i když od každého vybereme 300 korun za autobus, pořád to nestačí na pokrytí celé částky, takže ještě budeme velkou část doplácet.
V autobuse jsou volná místa, takže pokud by s vámi chtěl někdo jet, tak může.

Adresa: Sportovní hala TJ Spartak, U tenisu 16, Přerov

Vstupné: 150,–

Začátek juniorské kategorie: 16.55
Začátek hvk: 17.35

Předpokládaný konec soutěže: 21.00 a návrat ve 23.00

INFORMACE K SOUTĚŽI PRO JUNIORY B A HLAVNÍ VĚKOVOU KATEGORII B

KDY: 19. 4. 2014 (SOBOTA)
KDE: Nové město na Moravě, Kulturní dům, adresa: Tyršova 1001
O SOUTĚŽI: jedná se o celostátní taneční soutěž Infinity dance , kterou pořádá taneční skupina M – Style
DOPRAVA: všichni pojedeme objednaným autobusem, cena bude 120,– na osobu (peníze vyberu v autobuse)
SRAZ: 7.45 hod. před DKO v Jihlavě, ODJEZD: 8 hod. od DKO v Jihlavě
PŘÍJEZD: předpokládaný konec soutěže je 19.15 hod., příjezd do Jihlavy 20.30 – 21 hod. před DKO (pozn. záleží na tom, zda se HVK dostanou do finále, pokud ne, příjezd může být i kolem 20 hod.)
STARTOVNÉ: za každého tanečníka 80,– (vyberu v autobuse), (+ 60,– Míša Freyová a Dan Vitešník za sóla), vstupné pro diváky: dospělí 60,– a děti 30,–
S SEBOU: jídlo a pití na celý den, kartičku pojišťovny!!!, bude zajištěný i bufet s občerstvením, takže je možné si něco koupit na místě
KOSTÝM: Junioři: tepláky Adidas, tričko University of Dance, červený šátek, červené boty, bílé ponožky
HVK: tepláky, modrá mikina, modré boty, černý šátek

Harmonogram soutěže:
INFINITY DANCE
8:00 – 14:00 prezence
8:30 – 9:45 prostorové zkoušky
9:45 – 9:55 porada trenérů tanečních skupin předškolní a dětské věkové kategorie( při pozdějším příjezdu Vám budou informace sděleny dodatečně )
10:00 – 10:05 Zahájení taneční soutěže
10:05 – 10:20 Předškolní věková kategorie
10:20 – 10:50 Dětská věková kategorie Street dance
10:50 – 11:00 Vyhlášení předškoláčků
11:00 – 12:20 Dětská věková kategorie
12:20 – 12:30 Dětská věková kategorie duo
12:30 – 13:30 Juniorská věková kategorie Street dance
13:30 – 14:00 Vyhlášení dětské věkové kategorie a přestávka
14:00 – 15:45 Juniorská věková kategorie a finále street dance
15:45 – 16:00 Seniorská věková kategorie
16:00 – 16:30 Sóla a dua junioři
16:30 – 17:00 Vyhlášení juniorské věkové kategorie
17:00 – 18:20 Dospělá věková kategorie
18:20 – 19:00 Sóla a dua HVK- finále street dance
19:00 – 19:15 Vyhlašování všech výsledků
19:15 předpokládaný konec soutěže

V případě nejasností nebo dotazů mě kontaktujte
S pozdravem Zuzka Pýchová (774829827, pychova.zuzana@seznam.cz)

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru