|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Soutěž Žďár tančí- info pro Mikro, Děti B, Děti Basic, Juniory B, Juniory B2, Hvk A Youngs a Hvk B

Příští sobotu nás bude reprezentovat stovka našich tanečníků na soutěži Žďár tančí!

Doprava pro všechny soutěžící autobusem- cena 110 korun, přesné časy upřesníme, až nám zašlou harmonogram soutěže. Předběžně počítejte s odjezdem v 7:30
Startovné- 50 korun

Bližší informace brzy upřesníme.

WS TOUR harmonogram- 10. a 11.května

Nakonec budou všechny lekce i semináře probíhat během soboty a neděle.

Sobota
10:00–12:00– 2 lekce
13:30–15:30– 2 lekce
16:00– 19:00– 2 semináře
19:00–20:00– 1 lekce
21:30– 1:00 PARTY :)

Neděle
10:00–12:00– 2 lekce
13:30– 15:30– 2 lekce
15:30–17:00– seminář
17:00– 18:00– 1 lekce

Těšíme se na společný víkend :)

WS TOUR 9.-11.5. - workshopy s Wahem a Sanchezem už příští víkend

Příští víkend nás čeká dlouho očekávaná WS TOUR!

Předběžný harmonogram:
Pátek- 2 lekce a 1 seminář
Sobota- 4 lekce a 1 seminář a PARTY :)
Neděle- 4 lekce a 1 seminář

Lekce budou zaměřeny na house, loft, hiphop, choreo, popping, locking, theatre improvisation a na seminářích se dozvíte spoustu důležitých a zajímavých informací.

Tento víkend je určen pro naše tanečníky kategorie Děti, Junioři a Hvk. Nezáleží na pokročilosti tanečníka. Všechny lekce budou probíhat na baleťáku. Celková částka za tři dny je 1.000,–

Od dnešního dne se můžete závazně přihlašovat u své trenérky, nebo dnes od 17.00 do 20.00 i u mě na baleťáku. Zároveň s přihlášením je nutné zaplatit celou částku.

POZOR kapacita je omezená, tak se hlaste co nejdříve!

Těšíme se na společný víkend, bude to super!

Verča

Informace o sobotní soutěži v Přerově- Junioři A, Hvk A, Hvk A Youngs a Busters Ladies

Tak už v sobotu vyrážíme na Mistrovství Moravy do Přerova!
První autobus (Junioři A, Hvk A Youngs)- odjezd ve 12.45 od DKO
Druhý autobus (Hvk A, Busters Ladies)- odjezd ve 14.00 od DKO

Pro všechny je cena autobusu 300 korun, startovné 100 korun. Jen pro upřesnění- i když od každého vybereme 300 korun za autobus, pořád to nestačí na pokrytí celé částky, takže ještě budeme velkou část doplácet.
V autobuse jsou volná místa, takže pokud by s vámi chtěl někdo jet, tak může.

Adresa: Sportovní hala TJ Spartak, U tenisu 16, Přerov

Vstupné: 150,–

Začátek juniorské kategorie: 16.55
Začátek hvk: 17.35

Předpokládaný konec soutěže: 21.00 a návrat ve 23.00

INFORMACE K SOUTĚŽI PRO JUNIORY B A HLAVNÍ VĚKOVOU KATEGORII B

KDY: 19. 4. 2014 (SOBOTA)
KDE: Nové město na Moravě, Kulturní dům, adresa: Tyršova 1001
O SOUTĚŽI: jedná se o celostátní taneční soutěž Infinity dance , kterou pořádá taneční skupina M – Style
DOPRAVA: všichni pojedeme objednaným autobusem, cena bude 120,– na osobu (peníze vyberu v autobuse)
SRAZ: 7.45 hod. před DKO v Jihlavě, ODJEZD: 8 hod. od DKO v Jihlavě
PŘÍJEZD: předpokládaný konec soutěže je 19.15 hod., příjezd do Jihlavy 20.30 – 21 hod. před DKO (pozn. záleží na tom, zda se HVK dostanou do finále, pokud ne, příjezd může být i kolem 20 hod.)
STARTOVNÉ: za každého tanečníka 80,– (vyberu v autobuse), (+ 60,– Míša Freyová a Dan Vitešník za sóla), vstupné pro diváky: dospělí 60,– a děti 30,–
S SEBOU: jídlo a pití na celý den, kartičku pojišťovny!!!, bude zajištěný i bufet s občerstvením, takže je možné si něco koupit na místě
KOSTÝM: Junioři: tepláky Adidas, tričko University of Dance, červený šátek, červené boty, bílé ponožky
HVK: tepláky, modrá mikina, modré boty, černý šátek

Harmonogram soutěže:
INFINITY DANCE
8:00 – 14:00 prezence
8:30 – 9:45 prostorové zkoušky
9:45 – 9:55 porada trenérů tanečních skupin předškolní a dětské věkové kategorie( při pozdějším příjezdu Vám budou informace sděleny dodatečně )
10:00 – 10:05 Zahájení taneční soutěže
10:05 – 10:20 Předškolní věková kategorie
10:20 – 10:50 Dětská věková kategorie Street dance
10:50 – 11:00 Vyhlášení předškoláčků
11:00 – 12:20 Dětská věková kategorie
12:20 – 12:30 Dětská věková kategorie duo
12:30 – 13:30 Juniorská věková kategorie Street dance
13:30 – 14:00 Vyhlášení dětské věkové kategorie a přestávka
14:00 – 15:45 Juniorská věková kategorie a finále street dance
15:45 – 16:00 Seniorská věková kategorie
16:00 – 16:30 Sóla a dua junioři
16:30 – 17:00 Vyhlášení juniorské věkové kategorie
17:00 – 18:20 Dospělá věková kategorie
18:20 – 19:00 Sóla a dua HVK- finále street dance
19:00 – 19:15 Vyhlašování všech výsledků
19:15 předpokládaný konec soutěže

V případě nejasností nebo dotazů mě kontaktujte
S pozdravem Zuzka Pýchová (774829827, pychova.zuzana@seznam.cz)

Street Busters Talent

Ve středu 21.května se uskuteční STREET BUSTERS TALENT 2014, soutěž pro tanečníky Street Busters. Zúčastnit se mohou Děti A, Děti B, Děti Basic, Junioři A, Junioři B, Junioři B2, Junioři Basic a všechny Hvk.
Jedná se o soutěž teamů (minimální počet tanečníků: 2, maximální počet: 6). Každý team si vymyslí svoje vlastní vystoupení (choreografii), sestříhá hudbu, domluví se na kostýmy atd.
Sestavy si tanečníci budou vymýšlet a nacvičovat ve svém volném čase a ve vlastním prostoru, případně napíšeme termín mimořádného tréninku na baleťáku. Časový limit vystoupení je 2 až 4 minuty, ve vystoupení se mohou využívat všechny styly street dance.
Soutěž bude rozdělená na věkové kategorie- Děti, Junioři, Hvk. Porota bude složená z trenérek Street Busters a v závěru soutěže budou vyhlášeny nejlepší choreografie.

Připomínáme, že soutěž není povinná pro všechny tanečníky, ale je určená pro ty, kteří chtějí zkusit sami něco vytvořit a jsou ochotni tomu věnovat část svého volného času.

Prosíme všechny soutěžící, aby se do 30.dubna nahlásili u svojí trenérky.
V případě dotazů mě kontaktujte na tel: 739 302 079, na mailu: info@street-busters.cz nebo na Facebooku.

Doufáme, že vás bude co nejvíc a těšíme se na vaše vystoupení :)

Děti A- info o soutěži

Už tuto neděli vyrážíme na Mistrovství Moravy do Přerova!
Sraz v 16.00 před halou (Sportovní hala TJ Spartak, U Tenisu 16, Přerov). Naše kategorie začíná v 18.00, předpokládaný konec soutěže v 19.15. Startovné 100 korun. Pod tímto odkazem najdete i mapku, informace o vstupném, jména porotců atd. http://www.czechdance.org/index.php?…

Kvůli absenci dětí v posledních dvou týdnech musím dát jeden trénink navíc- vzhledem k obsazenosti sálů a mým tréninkům lze jen tento pátek od 14.00 do 15.00 na baleťáku (v sobotu už by děti nebyly kompletní).

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru