|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Harmonogram nedělní soutěže v Praze

Sraz před halou: 7.30
Místo konání: Sokol Královské Vinohrady, Polská 1, Praha 2
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 8.15
SOLO JUNIOŘI PŘEDKOLO 8.20
SOLO DĚTI PŘEDKOLO 9.40
SOLO JUNIOŘI MEZIKOLO 10.20
SOLO DĚTI OSMIFINÁLE 10.35
SOLO JUNIOŘI OSMIFINÁLE 11.05
SOLO DĚTI ČTVRTFINÁLE 11.35
SOLO JUNIOŘI ČTVRTFINÁLE 11.50
SOLO DĚTI SEMIFINÁLE 12.05
SOLO JUNIOŘI SEMIFINÁLE 12.10
SOLO DĚTI O 3. MÍSTO 12.20
SOLO DĚTI FINÁLE 12.25
SOLO JUNIOŘI O 3. MÍSTO 12.30
SOLO JUNIOŘI FINÁLE 12.35
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚTI+JUNIOŘI SOLO + OBĚD 12.40
TEAM DĚTI DEMO 13.00
TEAM JUNIOŘI DEMO 13.15
TEAM DĚTI SEMIFINÁLE 13.55
TEAM JUNIOŘI ČTVRTFINÁLE 14.10
TEAM DĚTI O 3. MÍSTO 14.35
TEAM DĚTI FINÁLE 14.40
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚTI TEAM 14.50
TEAM DOSPĚLÍ DEMO 15.00
TEAM JUNIOŘI SEMIFINÁLE 16.10
TEAM DOSPĚLÍ ČTVRTFINÁLE 16.25
TEAM DOSPĚLÍ SEMIFINÁLE 16.50
TEAM JUNIOŘI O 3. MÍSTO 17.05
TEAM JUNIOŘI FINÁLE 17.15
TEAM DOSPĚLÍ O 3. MÍSTO 17.25
TEAM DOSPĚLÍ FINÁLE 17.35
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ JUNIOŘI+DOSPĚLÍ TEAM 17.45
SOLO DOSPĚLÍ Ž PŘEDKOLO 17.55
SOLO DOSPĚLÍ M PŘEDKOLO 18.55
SOLO DOSPĚLÍ Ž MEZIKOLO 19.20
SOLO DOSPĚLÍ M OSMIFINÁLE 19.35
SOLO DOSPĚLÍ Ž OSMIFINÁLE 20.05
SOLO DOSPĚLÍ Ž ČTVRTFINÁLE 20.35
SOLO DOSPĚLÍ M ČTVRTFINÁLE 20.50
SOLO DOSPĚLÍ Ž SEMIFINÁLE 21.05
SOLO DOSPĚLÍ M SEMIFINÁLE 21.15
SOLO DOSPĚLÍ Ž O 3. MÍSTO 21.20
SOLO DOSPĚLÍ Ž FINÁLE 21.25
SOLO DOSPĚLÍ M O 3. MÍSTO 21.30
SOLO DOSPĚLÍ M FINÁLE 21.35
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DOSPĚLÍ SOLO 21.40
UKONČENÍ SOUTĚŽE 21.45

Vánoční show Street Busters: TIME

Naše vánoční show s názvem Street Busters: TIME se uskuteční v sobotu 13.prosince. A tentokrát se spoustou změn!
Představení budou opět dvě (odpolední v 15.00 a večerní v 18.00) a poprvé v historii Street Busters bude naše show probíhat v Divadelním sále v DKO. Tancovat budou všichni naši tanečníci od maličkých čtyřletých dětí až po dospělé, tentokrát však celá show bude mít jiný koncept, než jste zvyklí. Těšit se můžete na jedinečnou show plnou překvapení!

Předprodej vstupenek od úterý 25.11. v Před­prodeji vstupenek v DKO. Bližší info najdete pod tímto odkazem: http://www.dko.cz/…rs-time.html?…

Harmonogram nedělní soutěže Street Battle Brno (19.10.)

Sraz před halou 8.15

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 9.00
SOLO JUNIOŘI PŘEDKOLO 9.05
SOLO DĚTI PŘEDKOLO 9.55
SOLO JUNIOŘI OSMIFINÁLE 10.30
SOLO DĚTI OSMIFINÁLE 11.00
SOLO DĚTI ČTVRTFINÁLE 11.30
SOLO JUNIOŘI ČTVRTFINÁLE 11.45
SOLO DĚTI SEMIFINÁLE 12.00
SOLO JUNIOŘI SEMIFINÁLE 12.05
SOLO DĚTI O 3. MÍSTO 12.15
SOLO DĚTI FINÁLE 12.20
SOLO JUNIOŘI O 3. MÍSTO 12.25
SOLO JUNIOŘI FINÁLE 12.30

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚTI+JUNIOŘI SOLO + OBĚD 12.35

TEAM DĚTI DEMO 13.00
TEAM JUNIOŘI DEMO 13.25
TEAM DOSPĚLÍ DEMO 13.55
TEAM DĚTI SEMIFINÁLE 14.35
TEAM JUNIOŘI SEMIFINÁLE 14.50
TEAM DOSPĚLÍ SEMIFINÁLE 15.05
TEAM DĚTI O 3. MÍSTO 15.20
TEAM DĚTI FINÁLE 15.25
TEAM JUNIOŘI O 3. MÍSTO 15.35
TEAM JUNIOŘI FINÁLE 15.45
TEAM DOSPĚLÍ O 3. MÍSTO 15.55
TEAM DOSPĚLÍ FINÁLE 16.05

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TEAM 16.15

SOLO DOSPĚLÍ Ž PŘEDKOLO 16.30
SOLO DOSPĚLÍ M PŘEDKOLO 17.05
SOLO DOSPĚLÍ Ž OSMIFINÁLE 17.15
SOLO DOSPĚLÍ Ž ČTVRTFINÁLE 17.45
SOLO DOSPĚLÍ M ČTVRTFINÁLE 18.00
SOLO DOSPĚLÍ Ž SEMIFINÁLE 18.15
SOLO DOSPĚLÍ M SEMIFINÁLE 18.25
SOLO DOSPĚLÍ Ž O 3. MÍSTO 18.30
SOLO DOSPĚLÍ Ž FINÁLE 18.35
SOLO DOSPĚLÍ M O 3. MÍSTO 18.40
SOLO DOSPĚLÍ M FINÁLE 18.45
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DOSPĚLÍ SOLO 18.50

UKONČENÍ SOUTĚŽE 19.00

Info o nedělní soutěži- battle team Děti A, Junioři A a Busters Ladies

Už v neděli vyrážíme na první soutěž v letošní taneční sezóně. Doprava na soutěž je kvůli nízkému počtu tanečníků individuální. Bližší informace doplníme po obdržení harmonogramu, ale předběžně počítejte s tím, že sraz v Brně bude kolem 8 hodiny.
Místo konání: TJ Sokol, Kounicova 20, 602 00 Brno

Info pro juniorskou a hlavní věkovou kategorii

Oproti předchozím tanečním sezónám nás od září čeká velká změna- do složek Junioři A, Hvk A a Busters Ladies se budou pořádat konkurzy,kterých se budou moct zúčastnit jen ti, kteří v létě absolvují nějaké taneční vzdělávání (soustředění, workshopy). Dále budou muset zájemci o áčkové týmy podepsat řád pro soutěžní složky, kde bude uvedeno např. že všichni tanečníci se musí zúčastnit všech soutěží i našich show (výjimka pouze nemoc), docházet na všechny tréninky a workshopy určené pro áčka (výjimka pouze nemoc nebo POVINNÉ školní kurzy), částka za kostým atd.

Konkurz do Juniorů A proběhne ve čtvrtek 11.9. na baleťáku v čase 16.00–17.30.

Konkurz do Hvk A proběhne v pátek 12.9. na baleťáku v čase 17.30–19.00.

Pro juniory a hvk, kteří se nebudou účastnit konkurzů (nebo nebudou vybráni) platí rozdělovací tréninky, kterých se musí zúčastnit kvůli rozdělení do ostatních složek. Pokud někdo nedorazí (omluvou je pouze nemoc), nebudeme s ním dál počítat.

Rozdělovací trénink pro juniory proběhne v pátek 12.9. na baleťáku v čase 16.00–17.30.

Rozdělovací trénink pro hvk proběhne v pondělí 15.9. na baleťáku v čase 18.30–20.00.

Zápisy pro nové členy

2.kolo zápisů pro nové členy proběhne v pondělí 8.9. od 16.00 do 18.00 na baletním sále v DKO. Tentokrát pouze pro kategorie Baby (děti narozené v roce 2009 a 2010) a Děti (děti narozené 1.1.2004 až 31.12.2007).
Pro přihlášku a první info se můžete zastavit kdykoliv v tomto čase.

Těšíme se na vás :)

Pro současné členy- Seznamy na rozdělovací tréninky

Baby
Bačová Karolína
Dušáková Darina
Formánková Viktorie
Kašnová Isabella
Kohoutová Sabina
Mašitová Barbora Ella
Palečková Jolana
Paulová Julie
Pavlačková Anita
Pejchal Jan
Pejchalová Julie
Pescitová Šárka
Pikal Maxmilián
Piková Eliana
Poláček Filip
Rosecká Natálie
Sorhondo Amélie
Tomica Marek
Tůmová Tereza
Wieznerová Vanessa

Mikro
Baráková Vanessa
Borochovská Barbora
Brabcová Ema
Brabcová Dorota
Bruna Sofie
Caklová Nikol
Čermák Matyáš
Čiháková Aneta
Debef Alan
Erbenová Nela
Fejtová Ema
Grubauerová Tereza
Chaloupková Sára
Chylíková Simona
Jandová Laura
Klimešová Nicol
Kuchynova Sara
Lacialová Terezie
Lofflerová Julie
Nehybová Adriana
Pánková Justýna
Pavlíková Nela
Pešková Sára
Řeháková Markéta
Šnirch Sophie
Šourková Pavlína
Štěpničková Tereza
Tlustá Valerie
Václavik Marek
Vejmělek Kryštof
Zvěřinová Elena

Děti
Babáková Adéla
Buchtelová Tareza
Doležalová Simona
Farárik Rafael Neal
Fojtíková Karolína
Holasová Nela
Janda Kryštof
kalandrová natálie
Karlíková Valerie
Kleinová Kateřina
Kolářová Ema
Korandova Natalie
Labancová Tereza
Líbal Jan
Lorenc Adam
Maršánová Tereza
Milarová Evelína
Moravová Adéla
Nečadová Klára
Netoličková Valentina
Novák Lukáš
Nováková Lucie
Novická Anna Magdaléna
Nykodýmová Barbora
Offenbartlová Vendula
Paulová Lucie
Pavliš Filip
Pavlišová Viktorie
Pescitová Nikola
Pituchlová Justýna
Pivničková Monika
Ryšavá Adéla
Řeháková Michaela
Sklenářová Klára
Sorhondo Adrian
Studničková Petra
Suchý Patrik
Suková Věra
Šabartová Veronika
Šabartová Natálie
Šánová Monika
Šlechtická Nela
Šmíd Václav Walter
Štefková Klára
Štorkova Nikol
Štveráček Šimon
šváchová aneta
Tkáčová Tamara
Tomšíková Lucie
Trojan Adam
Vejmělková Viktorie
Vrba Matěj
Zdražil Matěj
Žďánská Aneta

Junioři
Bartejsová Michaela
Báťová Barbora
Bidmanová Markéta
Bulantová Tereza
Cahová Veronika
Dobrovolná Eva
Dolejší Michaela
Dubová Anna
Fábryová Andrea
Ficková Kristýna
Flaxová Barbora
Foitová Viktorie
Formáčková Tereza
Freyová Michaela
Havlíčková Rozálie
Havlíčková Natálie
Hinková Adéla
Hiršová Kateřina
Holasová Vendula
Janýrová Lucie
Jarošová Hana
Karlíková Veronika
Klímová Eliška
Kopincová Eliška
Kováříková Jana
Kovářová Anna
Kozlová Kateřina
Křenková Barbora
Kubaštová Terka
Kyliánová Natálie
Lebrušková Sára
Löflerová Adéla
Matnerová Nikol
Matoušková Michaela
Matoušová Michaela
Matula Adam
Matulová Nicola
Medová Petra
Nixová Barbora
Nováková Natálie
Nováková Michaela
Orel David
Panáčková Sandra
Pečta Ondřej
Pokorná Eliška
Požárová Lucie
Procházková Pavla
Přibylová Anna
Racková Kateřina
Rásochová Julie
Rásochová Anna
Sedmíková Kristýna
Semotán Jakub
Součková Daniela
Straková Viktorie
Suranová Vanessa
Šamanová Kristýna
Šebková Anita
Škrdlová Tereza
Štefková Kristýna
Šteflová Viktorie
Šturcová Sára
Teplá Jana
Teplá Michaela
Tvrdá Karolína
Valášková Zuzana
Vejmělková Karolína
Vitešník Daniel
Vomelová Nikola
Vondrušková Eliška
Vyskočilová Vendula
Vyskočilová Simona
Wendlová Barbora
Zámostná Andrea
Zerzánková Jana
Zuzana Coufalová

Hvk
Adamcová Dominika
Baštová Petra
Berková Lenka
Boudová Tereza
Břečka Vojtěch
Bukovská Žaneta
Čeloudová Kristýna
Dohnalová Simona
Doležalová Barbora
dufková veronika
Dusilová Klára
Fexová Daniela
Fialová Pavla
Flaxová Petra
Fortelná Petra
Freyová Kateřina
Galandáková Kateřina
Guthová Radka
Halamová Adéla
Hanusová Eliška
Heyduková Stanislava
Holcová Sandra
Horváthová Michala
Hošková Šárka
Hronková Nikol
Chalupová Karolína
Chalupová Kateřina
Janíčková Lucka
Janíková Veronika
Jaroš Jan
Kittlerová Kristýna
Kourková Denisa
Kratochvílová Lenka
krupilová kateřina
Křišťálová Daniela
Kubátová Lucie
Labancová Denisa
Lašková Aneta
Marková Andrea
Mátlová Denisa
Munduchová Petra
Musilová Leona
Nixová Helena
Nováková Lucie
Nováková Jana
Nováková Tereza
Ondráková Gabriela
Pejchalová Valentýna
Peroutková Veronika
Peroutková Klára
Pokorná Sára
Poláčková Alžběta
Poukarová Natálie
Prknová Anna
Prokešová Denisa
Pýchová Dominika
Pýchová Zuzana
Rychetská Michaela
Sedmíková Veronika
Smutná Kateřina
Stará Lucie
Střechovská Kateřina
Svobodová Marcela
Škrdlová Vendula
šlíglová barbora
Štěpánová Kristýna
Talichová Nela
Tesařová Tina
Türková Michaela
Vajngátová Nikola
Válalová Veronia
Valová Markéta
Zadražilová Simona
Zamazalová Karolina
Zejdová Eliška
Žaludová Kristýna
Žižka Denis

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru