|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Informace k nedělní soutěži v Brně

Již tuto neděli vyráží Děti A, Junioři A, Hvk A a Busters Ladies na soutěž formací Regionální kolo pro JIHOMOR. KRAJ (bez Brna) + VYSOČINU do Brna.

Děti A a Junioři A: sraz v 10.20 u DKO, v 10.30 odjezd.
Hvk A a Busters Ladies: sraz v 11.50 u DKO, ve 12.00 odjezd.

Cena autobusu 150 korun, startovné na soutěž 100 korun, Busters Ladies 200 korun.

Harmonogram soutěžních kategorií našich složek:
Děti A: 13.25
Vyhlášení: 13.45

Junioři A: 15.55
Vyhlášení: 17.25

Hvk A: 19.10
Busters Ladies: 19.45 a 20.45
Vyhlášení: 21.05

Odjezd 1.autobusu (Děti A): 16.15
Odjezd 2.autobusu (Junioři A, Hvk A a Busters Ladies): 21.30

Adresa: Bobycentrum, Sportovní 2a, Brno

Zápisy pro nové členy

Poslední volná místa ve Street Busters! Další možnost přihlášení bude až v září.

Zápisy pro nové členy proběhnou v následujících termínech:
pátek 30.ledna: 13.00–16.00
středa 4.února: 14.00–17.00

Zápisy probíhají na Studiu v DKO (Tolstého 2, vchod vedle zastávky trolejbusů, 2.patro).

Zapsat se můžete do následujících kategorií:
Baby (děti narozené v roce 2009 a 2010)
Mikro (děti narozené v roce 2008)
Děti (děti narozené 1.1.2004 až 31.12.2007)
Junioři (narozeni 1.1.2000 až 31.12.2003)
Hlavní věková kategorie (narozeni 31.12.1999 a dříve)
Do HVK se můžou hlásit jen ti, kteří už s tancem mají alespoň malou zkušenost, protože budou zařazeni do skupiny pokročilých.

Zápis neprobíhá formou konkurzu, takže tancovat na zápise nebudete. Dostanete pouze přihlášku a základní info, trénovat začnou nováčci podle rozvrhu od 9.února.

Těšíme se na vás :)

Informace k sobotní soutěži

Sraz v Brně v 7.15
Místo konání: Kulturní centrum, Kounicova 22, Brno
Startovné: 100,– solo a 100,– team

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ HARMONOGRAM – MČR STREET BATTLE A BREAK DANCE – BRNO – 24.01.2015 (HARMONOGRAM BUDE UPRAVEN NA MÍSTĚ DLE SKUTEČNĚ PREZENTOVANÝCH!!!)
OTEVŘENÍ SÁLU 6.30
ODMAZÁVÁNÍ SOUTĚŽNÍCH JEDNOTEK – STREET BATTLE DĚTI+JUNIOŘI 6.45– 7.15
ODMAZÁVÁNÍ SOUTĚŽNÍCH JEDNOTEK – BREAK DANCE 6.45–12.30
ODMAZÁVÁNÍ SOUTĚŽNÍCH JEDNOTEK – STREET BATTLE DOSPĚLÍ 6.45–14.15
PORADA ODBORNÉ POROTY – STREET BATTLE 7.15
PORADA ODBORNÉ POROTY – BREAK DANCE 13.00
ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE STREET BATTLE DĚTI+JUNIOŘI 8.00
PŘEDPOKLÁDANÉ ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE BREAK DANCE *** 14.00
PŘEDPOKLÁDANÉ ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE STREET BATTLE DOSPĚLÍ *** 15.45 *** bude upraveno až dle počtu skutečně prezentovaných – může být dříve!!!
Pokud chce soutěžící přijet na soutěž až po jejím zahájení, je povinen být připraven minimálně 2 hodiny před plánovaným začátkem jeho disciplíny!!! Poslouchejte moderátora, bude Vás průběžně informovat o případných změnách…
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 8.00
SOLO DĚTI PŘEDKOLO 8.10
SOLO JUNIOŘI PŘEDKOLO 8.50
SOLO DĚTI OSMIFINÁLE 10.10
SOLO JUNIOŘI OSMIFINÁLE 10.25
SOLO DĚTI ČTVRTFINÁLE 10.40
SOLO JUNIOŘI ČTVRTFINÁLE 10.55
SOLO DĚTI SEMIFINÁLE 11.10
SOLO JUNIOŘI SEMIFINÁLE 11.20
SOLO DĚTI O 3. MÍSTO 11.30
SOLO DĚTI FINÁLE 11.35
SOLO JUNIOŘI O 3. MÍSTO 11.40
SOLO JUNIOŘI FINÁLE 11.45
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚTI+JUNIOŘI SOLO 11.50
TEAM DĚTI DEMO 12.00
TEAM JUNIOŘI DEMO 12.25
TEAM DĚTI SEMIFINÁLE 13.10
TEAM JUNIOŘI ČTVRTFINÁLE 13.25
TEAM DĚTI O 3. MÍSTO 13.50
TEAM DĚTI FINÁLE 13.55
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚTI TEAM 14.00
SOLO BD DOSPĚLÍ PŘEDKOLO 14.05
SOLO BD JUNIOŘI PŘEDKOLO 14.25
SOLO BD DOSPĚLÍ ČTVRTFINÁLE 14.40
SOLO BD JUNIOŘI SEMIFINÁLE 14.55
SOLO BD DOSPĚLÍ SEMIFINÁLE 15.05
SOLO BD JUNIOŘI O 3. MÍSTO 15.15
SOLO BD JUNIOŘI FINÁLE 15.20
SOLO BD DOSPĚLÍ O 3. MÍSTO 15.25
SOLO BD DOSPĚLÍ FINÁLE 15.30
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ BD SOLO 15.35
TEAM DOSPĚLÍ DEMO 15.45
TEAM JUNIOŘI SEMIFINÁLE 16.35
TEAM DOSPĚLÍ ČTVRTFINÁLE 16.50
TEAM BD DOSPĚLÍ DEMO 17.15
TEAM BD JUNIOŘI DEMO 17.35
TEAM DOSPĚLÍ SEMIFINÁLE 17.40
TEAM BD DOSPĚLÍ O 3. MÍSTO 17.55
TEAM BD DOSPĚLÍ FINÁLE 18.05
TEAM JUNIOŘI O 3. MÍSTO 18.15
TEAM JUNIOŘI FINÁLE 18.25
TEAM DOSPĚLÍ O 3. MÍSTO 18.35
TEAM DOSPĚLÍ FINÁLE 18.40
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ JUNIOŘI+DOSPĚLÍ TEAM + BD TEAM 18.50
SOLO DOSPĚLÍ Ž PŘEDKOLO 19.00
SOLO DOSPĚLÍ M PŘEDKOLO 19.55
SOLO DOSPĚLÍ Ž OSMIFINÁLE 20.15
SOLO DOSPĚLÍ Ž ČTVRTFINÁLE 20.30
SOLO DOSPĚLÍ M ČTVRTFINÁLE 20.45
SOLO DOSPĚLÍ Ž SEMIFINÁLE 21.00
SOLO DOSPĚLÍ M SEMIFINÁLE 21.10
SOLO DOSPĚLÍ Ž O 3. MÍSTO 21.20
SOLO DOSPĚLÍ Ž FINÁLE 21.25
SOLO DOSPĚLÍ M O 3. MÍSTO 21.30
SOLO DOSPĚLÍ M FINÁLE 21.35
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DOSPĚLÍ SOLO 21.40
UKONČENÍ SOUTĚŽE 21.45

Zápisy pro nové členy- 21.1. 2015

Zápisy pro nové členy proběhnou ve středu 21.ledna od 14.00 do 17.00 na Studiu v DKO (Tolstého 2, vchod vedle zastávky trolejbusů, 2.patro).
Zapsat se můžete do následujících kategorií:

Baby (děti narozené v roce 2009 a 2010)
Mikro (děti narozené v roce 2008)
Děti (děti narozené 1.1.2004 až 31.12.2007)
Junioři (narozeni 1.1.2000 až 31.12.2003)
Hlavní věková kategorie (narozeni 31.12.1999 a dříve)Do HVK se můžou hlásit jen ti, kteří už s tancem mají alespoň malou zkušenost, protože budou zařazeni do skupiny pokročilých.

Zápis neprobíhá formou konkurzu, takže tancovat na zápise nebudete. Na zápise dostanete pouze přihlášku a základní info, trénovat začnou nováčci od 26.1.

Těšíme se na vás :)

Vánoční show STREET BUSTERS: Time (INFO PRO TANEČNÍKY)

Sobota se nám blíží a s ní i naše vánoční show!
Generálka bude tentokrát i v pátek (už s kostýmy a na divadelním sále) v následujících časech:
15.30–16.30 Baby 1,2
15.30–17.00 Mikro
16.00–18.00 Děti A, B, Basic
17.00–19.00 Junioři A, B, Basic
18.00–20.00 Hvk A, B, Busters Ladies
Sraz na céčku.

V sobotu dopoledne je pro všechny tanečníky kromě Baby POVINNÁ generálka od 10.00 do 12.00. Pak každý odchází (sám) na oběd. Sraz pro všechny ve 13.45 a všichni zůstávají s trenérkami v DKO až do skončení večerní show (přibližně 20.00). Svačinu a pití s sebou.

Harmonogram nedělní soutěže v Praze

Sraz před halou: 7.30
Místo konání: Sokol Královské Vinohrady, Polská 1, Praha 2
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 8.15
SOLO JUNIOŘI PŘEDKOLO 8.20
SOLO DĚTI PŘEDKOLO 9.40
SOLO JUNIOŘI MEZIKOLO 10.20
SOLO DĚTI OSMIFINÁLE 10.35
SOLO JUNIOŘI OSMIFINÁLE 11.05
SOLO DĚTI ČTVRTFINÁLE 11.35
SOLO JUNIOŘI ČTVRTFINÁLE 11.50
SOLO DĚTI SEMIFINÁLE 12.05
SOLO JUNIOŘI SEMIFINÁLE 12.10
SOLO DĚTI O 3. MÍSTO 12.20
SOLO DĚTI FINÁLE 12.25
SOLO JUNIOŘI O 3. MÍSTO 12.30
SOLO JUNIOŘI FINÁLE 12.35
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚTI+JUNIOŘI SOLO + OBĚD 12.40
TEAM DĚTI DEMO 13.00
TEAM JUNIOŘI DEMO 13.15
TEAM DĚTI SEMIFINÁLE 13.55
TEAM JUNIOŘI ČTVRTFINÁLE 14.10
TEAM DĚTI O 3. MÍSTO 14.35
TEAM DĚTI FINÁLE 14.40
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DĚTI TEAM 14.50
TEAM DOSPĚLÍ DEMO 15.00
TEAM JUNIOŘI SEMIFINÁLE 16.10
TEAM DOSPĚLÍ ČTVRTFINÁLE 16.25
TEAM DOSPĚLÍ SEMIFINÁLE 16.50
TEAM JUNIOŘI O 3. MÍSTO 17.05
TEAM JUNIOŘI FINÁLE 17.15
TEAM DOSPĚLÍ O 3. MÍSTO 17.25
TEAM DOSPĚLÍ FINÁLE 17.35
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ JUNIOŘI+DOSPĚLÍ TEAM 17.45
SOLO DOSPĚLÍ Ž PŘEDKOLO 17.55
SOLO DOSPĚLÍ M PŘEDKOLO 18.55
SOLO DOSPĚLÍ Ž MEZIKOLO 19.20
SOLO DOSPĚLÍ M OSMIFINÁLE 19.35
SOLO DOSPĚLÍ Ž OSMIFINÁLE 20.05
SOLO DOSPĚLÍ Ž ČTVRTFINÁLE 20.35
SOLO DOSPĚLÍ M ČTVRTFINÁLE 20.50
SOLO DOSPĚLÍ Ž SEMIFINÁLE 21.05
SOLO DOSPĚLÍ M SEMIFINÁLE 21.15
SOLO DOSPĚLÍ Ž O 3. MÍSTO 21.20
SOLO DOSPĚLÍ Ž FINÁLE 21.25
SOLO DOSPĚLÍ M O 3. MÍSTO 21.30
SOLO DOSPĚLÍ M FINÁLE 21.35
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DOSPĚLÍ SOLO 21.40
UKONČENÍ SOUTĚŽE 21.45

Vánoční show Street Busters: TIME

Naše vánoční show s názvem Street Busters: TIME se uskuteční v sobotu 13.prosince. A tentokrát se spoustou změn!
Představení budou opět dvě (odpolední v 15.00 a večerní v 18.00) a poprvé v historii Street Busters bude naše show probíhat v Divadelním sále v DKO. Tancovat budou všichni naši tanečníci od maličkých čtyřletých dětí až po dospělé, tentokrát však celá show bude mít jiný koncept, než jste zvyklí. Těšit se můžete na jedinečnou show plnou překvapení!

Předprodej vstupenek od úterý 25.11. v Před­prodeji vstupenek v DKO. Bližší info najdete pod tímto odkazem: http://www.dko.cz/…rs-time.html?…

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru