|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Harmonogram středeční generálky

Všechny naše tanečníky čeká již tuto středu první generálka vánoční show Tancem kolem světa. Generálka bude probíhat následovně:

Baby 1: 15.30–17.00
Baby 2: 16.30–17.30
Mikro: 15.30–17.00
Děti A: 17.00–19.30
Děti B: 16.30–18.00
Děti Basic: 15.30–18.00
Junioři A: 17.00–19.30
Junioři B: 15.30–17.30
Junioři Basic: 16.30–18.30
Hvk A: 17.00–19.30
Hvk B: 16.30– 19.30

Sraz pro všechny bude vždy na céčku, kde na vás bude čekat trenérka a odvede vás do vaší šatny.

Vánoční show Tancem kolem světa- INFO PRO TANEČNÍKY

První generálka bude už ve středu 9.prosince od 15.30 do 19.30 na divadelním sále v DKO. Baby, Mikro a Děti nebudou muset být přítomni celou dobu. Brzy tu najdete rozpis, kdy a kde budou mít jednotlivé složky sraz (nejprve musíme naplánovat rozdělení šaten).

S další generálkou počítejte opět 12.prosince od 10.00 do 12.00. Pak bude pauza na oběd a sraz před odpolední show ve 14.00.
Všichni tanečníci pak po celou dobu zůstávají s trenérkami až do konce večerní show kolem 20.00.

Předprodej vstupenek na Vánoční show TANCEM KOLEM SVĚTA

V úterý 24.listopadu v 16.00 startuje předprodej vstupenek na naší vánoční show TANCEM KOLEM SVĚTA! V prodeji bude 850 vstupenek, takže se určitě dostane na každého :) Ale pokud máte zájem o nejlepší místa, doporučujeme raději zajít do předprodeje co nejdříve. Prodejní dobu najdete zde: http://www.dko.cz/…tupenek.html

Info k nedělní soutěži- Battle team Děti A a Junioři A

Kdy: neděle 18.10.

Místo konání: PM club & cocktail music bar, Trojická 10, 128 00 PRAHA 2

Vstupné:
150,– Kč – základní vstupné
100,– Kč – snížené vstupné (ZTP, děti do 15 let, senioři 70+)
předškolní děti – vstupné zdarma

Startovné pro tanečníky: 100 korun sólo a 100 korun skupina

Sraz na místě: 8.15

Vyhlášení dětí i juniorů v 16.00.

Zápisy pro nové členy

Moc nás těší, že každý den voláte a píšete, že máte zájem se k nám přihlásit :)
Proto přidáváme další termín zápisu: tento pátek 4.září od 14.30 do 16.30. Takže pokud se vám nehodí pondělní termín, těšíme se už v pátek opět na baletním sále v DKO.

Další kolo zápisu proběhne v pondělí 7.září od 15.00 do 17.00.

Zatím stále nabíráme do všech věkových kategorií, ale místa rychle mizí.

Zapsat se můžete do následujících věkových kategorií:
Baby (děti narozené v roce 2010 a 2011)
Mikro (děti narozené v roce 2009)
Děti (děti narozené 1.1.2005 až 31.12.2008)
Junioři (narozeni 1.1.2001 až 31.12.2004)
Hlavní věková kategorie (narozeni v roce 2000 a dříve). Do HVK se můžou hlásit jen ti, kteří už s tancem mají alespoň malou zkušenost, protože budou zařazeni do skupiny pokročilých.

Zápis neprobíhá formou konkurzu, bereme opravdu každého, kdo dorazí- jsme tu přece proto, abychom vás učili tancovat :) Na zápisech tedy nebudete tancovat, opravdu se jen zapíšete.

Pro současné členy- Seznamy na rozdělovací tréninky

Baby
Ehrlich Filip
Jelínek Tobiáš
Kohout Matyáš
Koloušková Kateřina
Malá Viktorie
Poláček Filip
Vedrová Sofie
Vlasáková Klára
Wolfli Matyáš

Mikro
Bačová Karolína
Dubová Anna
Fatrlová Marína
Gerstnerová Estel
Kohoutová Sabina
Kubištová Linda
Mejstříková Agáta
Nerudová Jana
Paulová Julie
Pavlačková Anita
Pejchal Jan
Pejchalová Julie
Pescitová Šárka
Piková Eliana
Rosecká Natálie
Ryšavá Lucie
Šána Dominik
Štrejbarová Laura
Šusterová Nicol
Válalová Tereza
Vodičková Elen
Závodský Dominik

Děti
Baráková Vanessa
Blažka Martin
Borochovská Barbora
Brabcová Ema
Brabcová Dorota
Brabenec Jiří
Debef Alan
Debefová Julie
Doležalová Simona
Drdlová Kateřina
Fiala Šimon
Fojtíková Karolína
Grubauerová Tereza
Chaloupková Sára
Chylíková Simona
Kalina David
Karlíková Valerie
Klimešová Nicol
Kolářová Ema
Korandova Natalie
Kovářová Emma
Kuchynova Sara
Lemberková Lenka
Líbal Jan
Maršánová Tereza
Matoušková Tereza
Michalčuk Filip
Milarová Evelína
Moravová Adéla
Nerudová Ela
Netoličková Valentina
Neubauerová Natálie
Novák Lukáš
Nováková Lucie
Nykodýmová Barbora
Offenbartlová Vendula
Paulová Lucie
Pescitová Nikola
Pituchlová Justýna
Pospíšil Jan
Pospíšilová Tereza
Řeháková Markéta
Sklenářová Klára
Straková Eliška
Suchý Patrik
Suková Věra
Suranová Julie
Šabartová Natálie
Šánová Monika
Šlechtická Nela
Šourková Pavlína
Štefková Klára
Štveráček Šimon
šváchová aneta
Tkáčová Tamara
Tomšíková Lucie
Trojan Adam
Uhlíř Tomáš
Václavik Marek
Vejmělek Kryštof
Vejmělková Viktorie
Vilímek Adam
Vrba Matěj
Zvěřinová Elena
Žďánská Aneta

Junioři
Bartejsová Michaela
Báťová Barbora
Benáček Filip
Cahová Veronika
Drozdová Veronika
Dvořáková Nela
Fábryová Andrea
Farárik Rafael Neal
Fialová Veronika
Ficková Kristýna
Flaxová Barbora
Formáčková Tereza
Freyová Michaela
Havlíčková Rozálie
Hinková Adéla
Hiršová Kateřina
Holoubková Adéla
Horká Leona
Indrová Johana
Jarošová Hana
kalandrová natálie
Kopincová Eliška
Kováříková Jana
Kovářová Anna
Křenková Barbora
Kubaštová Terka
Lebrušková Sára
Nečadová Klára
Neubauerová Veronika
Nováková Natálie
Nováková Jaroslava
Orel David
Panáčková Sandra
Pavliš Filip
Pavlišová Viktorie
Pečta Ondřej
Pidmalivska Daniella
Pivničková Monika
Pokorná Eliška
Požárová Lucie
Pryclová Jana
Rásochová Anna
Řeháková Michaela
Sedmíková Kristýna
Součková Natálie
Stránská Tereza
Suranová Vanessa
Škrdlová Tereza
Špakova Natálie
Štefková Kristýna
Štrofová Zuzana
Teplá Jana
Teplá Michaela
Valášková Zuzana
Vejmělková Karolína
Vitešník Daniel
Vomelová Kristýna
Vondrušková Eliška

Hvk
Baštová Petra
Berková Lenka
Breklerová Dominika
Bulantová Tereza
Dohnalová Simona
dufková veronika
Dusilová Klára
Fexová Daniela
Fialová Pavla
Fialová Monika
Flaxová Petra
Foitová Viktorie
Guteva Eleonora
Guthová Radka
Havlíčková Natálie
Holcová Sandra
Horváthová Michala
Hošková Šárka
Janíková Veronika
Jaroš Jan
Karlíková Veronika
Klímová Eliška
Kozlová Kateřina
krupilová kateřina
Kubátová Lucie
Labancová Denisa
Löflerová Adéla
Madošová Nikol
Matoušová Michaela
Matula Adam
Matulová Nicola
Munduchová Petra
Musilová Leona
Nixová Helena
Nixová Barbora
Nováková Jana
Nováková Tereza
Pacltová Eliška
Peroutková Veronika
Peroutková Klára
Pokorná Sára
Poláčková Alžběta
Poukarová Natálie
Prknová Anna
Prokešová Denisa
Pýchová Zuzana
Racková Kateřina
Rásochová Julie
Skočdopolová Petra
Smutná Kateřina
Straková Viktorie
Střechovská Kateřina
Svobodová Marcela
Štěpánová Kristýna
Tesařová Tina
Vajngátová Nikola
Válalová Veronia
Valová Markéta
Vomelová Nikola
Zejdová Eliška
Zerzánková Jana
Zuzana Coufalová
Žaludová Kristýna
Žižka Denis

Informace pro nové členy

Včera proběhlo první kolo zápisů a zapsalo se 23 nových tanečníků! Ještě máme před sebou další dva termíny zápisů, tak to nezmeškejte.
Od 7.září začínáme trénovat podle rozvrhu. Najdete ho pod záložkou CLUB, zatím v předběžné verzi. Stoprocentně ho budeme moct potvrdit až 1.září- čekáme na školní rozvrhy trenérek, podle kterých zjistíme, jestli budou potřeba nějaké změny.

Kategorie Baby má jako jediná první trénink až ve středu 9.září od 17.00 do 18.00 na baletním sále. Na tomto tréninku se budete rozdělovat do skupin Baby 1 (pondělí) a Baby 2 (středa).

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru