|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Battle Brno 4

Chtěl bych poděkovat trojičce Denda-Peťa-Verča za odvahu, se kterou jely do obrovské konkurence na Battle Brno 4. V žádném případě nezklamaly a předvedly velice solidní demo mezi ostatními trojičkami z Dynamicu, Beatupu, Alyaschcycrew, Magicu, Mighty Shaku, ze Slovenska …Kdo nejel na tuhle akci soutěžit, nebo se alespoň podívat, o hodně přišel, protože atmosféra byla naprosto úžasná – holky poreferují. Díky patří také Sabče a Alče, které přijely holky povzbudit jako jediné :-(( z Jihlavy.

"Tábor Battle", neděle 9.11.2008 - jóóóóóóóó!!!!!!

Vzhledem k tomu, že na CDO ještě nejsou oficiální výsledky, krátké shrnutí:
Děti jednotlivci: Denča Fürstová – 9. místo z 53 soutěžících
Děti crew: 4. místo z 9 soutěžících
Junioři jednotlivci: Klárka Peroutková – 3. místo ze 123 soutěžících
Junioři crew: 3. místo z 16 soutěžících

V porotě zasedli Dana Klasová(BDS), Fidli(BeatUp), Fidlajs(T-bass), Miro Olšovský(BDS) a Bunny(Dynamic).

Je třeba říci, že do Tábora jsme nejeli s příliš velkým očekáváním, protože se všechno dělalo na poslední chvíli, CDO nám pomíchalo věkové kategorie a kdo zná nejlepší kluby z republiky, tak ví kdo jsou BDS Academy, BeatUp, B-fresh, BreakBeat, Dynamic, Magic Free Group, Mighty Shake, Zkrat … Faktem je, že se v Táboře sjela špička ve street dance a Street Busters mezi ně skvěle zapadl! Vždyť děti jely na svůj vůbec první battle naostro a neskutečným způsobem to rozjely. Demo 4. místo z 9 a v battlech vyřadily BreakBeat!, s Dynamicem prohrály jen o jeden hlas a o třetí místo s MFG taky o jeden hlas, takže celkově naprosto skvělý 4. místo. Obrovská pochvala pro všechny z battle crew, fakt jste do toho daly úplně všechno a tak to má přece být! Samozřejmě pochvala i pro jednotlivce, protože poprvé tančit před tolika tanečníkama a porotou není vůbec jednoduchý a vy jste to zvládly někdo líp, někdo hůř, ale důležitý je, že jste do toho šly! Za všechny Denča Fürstová, která postoupila do první šestnáctky z 8. místa. První battle sice prohrála,takže skončila na 9. místě, ale napoprvé naprosto super!

Junioři – tady to bylo vůbec nabitý, vždyť celkem bylo přihlášených 123 tanečníků a 16 battle crew. V jednotlivcích se vybíralo v prvním kole 8 přímo postupujících, v redance dalších 16. Tady začalo drama, protože o poslední 16 místo se bilo hned 6 tanečníků. Mezi nima i dva zástupci Street Busters – Klárka Peroutková a Sabča Solničková. Porota nakonec vybrala jako šestnáctého Klárku. Potom se šly vyřazovací battly o postup do hlavního pavouka, tady Klárka vyřadila tanečnici BDS. V dalším battlu šla proti Petře Rojdlové(BreakBeat) a tu taky porazila. V osmifinále už šlo do tuhýho, protože proti ní nastoupila Lucka Nováčková(Dynamic). Klárka se hecla a po skvělým výkonu postoupila do čtvrtfinále, kde ji čekala Lucka Machová(Dynamic). Na tu už sice nestačila, ale nakonec v battlu o třetí místo porazila Mirku Pikolovou(BDS) a získala 3. místo ze 123 tanečníků. V battle crew získalo demo juniorů 5. místo. Holky potom v prvním battlu porazily BDS a postoupily do čtvrtfinále proti Dynamicu. Po super výkonu sice boj o finále prohrály, ale v battlu o třetí místo porazily B-fresh a 3.místo získaly!

Nemůžu zapomenout ani na hlavní věkovou kategorii, kde kvůli zmatkům s věkovými kategoriemi musela nastoupit Denda Pahrová a Verča Růžičková a také Gabča Krčálová a Kristýnka Rosolová. Bohužel se v obrovské konkurenci nedokázaly prosadit, ale bude se na tom pracovat dál, že? :o))

Na tomhle místě bych chtěl poděkovat i trenérkám Verče Peroutkové a Andží Číhalové, který dětem a juniorům připravily dema, bez kterých by v battlech bojovat nemohly, a 4. místo dětí a 5.místo juniorů(za dema) hovoří za vše. Můj obdiv však patří hlavně tanečníkům, kteří si svoje vstupy připravili úplně sami(i v dětech!!) a tím vybojovali pro své battle crew úžasné 4. místo(děti) a 3. místo(junioři)!

Doufám, že si to všichni, kteří se zúčastnili „Battle Tábor“, nehorázně užili stejně jako my. Velký dík patří nejen tanečníkům, ale také divákům z řad členů tanečního klubu a rodičům, kteří vytvořili naprosto skvělou atmosféru a na vlastní kůži všechno zažili. Doufám, že to všechny nakoplo a myslím, že můžu s klidným svědomím říct, že jsme v Táboře všem ukázali, kdo to jsou Street Busters z Jihlavy.

Pokyny k placení členského příspěvku

Vzhledem k tomu, že jsme ve skluzu s informacemi o placení členského příspěvku, posouváme termín placení do úterý 14.10.2008 včetně.
Základní informace:
Členský příspěvek pro I. pololetí 2008/2009 je pro věkovou kategorii 3–4 roky(bejbiny) 600,– Kč, pro ostatní věkové kategorie 1000,– Kč. Pokud se stane členem tanečního klubu další sourozenec, má slevu 25%.

Platba na účet:
Číslo účtu: 224204555/0300 u ČSOB
Variabilní symbol: datum narození ve tvaru ddmmrrrr(příklad 24.9.2008 je 24092008)
Specifický symbol:
1  – baby
2  – špunti
3  – mikro
41  – děti A
42  – děti B
51  – junioři A
52  – junioři B
53  – junioři C
61  – hvk A
62  – hvk B

Platba hotově:
úterý 30.9. 17:OO-18:00 na baleťáku
úterý 7.10. 17:OO-18:00 na baleťáku
úterý 14.10. 17:OO-18:00 na baleťáku

Pro nové členy a některé hůře chápající jedince ;o))

Opakování je matka moudrosti a někteří jedinci stále ještě nepochopili, jak se správně registrovat, tak znovu opakuji postup.
Pro to, aby jste mohli psát do fóra a vyplnit přihlášku je třeba registrace:

1. Klikni vpravo nahoře na registrovat – vyplníš všechny údaje označené křížkem, potom klikni na registrovat vpravo dole a na tvůj vyplněný e-mail přijde zpráva s odkazem, na ten klikni a registrace se potvrdí. Je to ochrana proti spamu. V loginu a heslu nepoužívejte jiné znaky než písmena a číslice!!!
Tím jste se zaregistrovali jen do fóra!

Teď dál – jak vyplnit přihlášku:

2. Přihlásit se – login a heslo vyplníš vpravo nahoře, klikni na přihlásit a vpravo nahoře se ti objeví tvůj login a odhlásit

3. Klikni na svůj login – objeví se formulář, který jsi vyplnil při registraci do fóra, vedle je nový odkaz Chci se stát členem

4. Klikni na Chci se stát členem – objeví se nový formulář, kde vyplníš další údaje – adresa, datum narození a v případě mladších 15 let i kontaktní údaje na zákonného zástupce(rodiče)

5. Klikni na Uložit změny – objeví se Změna byla uložena – chceš vytisknout přihlášku?

6. Klikni na chceš vytisknout přihlášku? – objeví se náhled přihlášky člena, zkontroluj všechny údaje a pokud chceš vytisknout přihlášku:

7. Klikni na vytisknout přihlášku – a vytiskne se ti přihláška :o)

Pokud jsi se dostal(a) až sem, je to v pohodě, jinak piš webmasterovi (webmaster@hotovo.net), popiš svůj problém a on ti pomůže.

Podepsané přihlášky(u mlad­ších 15 let od rodičů) doneste na trénink. Pokud nemáte možnost si přihlášky vytisknout, nahlaste to svým trenérkám, pokud nemáte možnost vyplnit přihlášku po internetu, doneste trenérkám nebo na informační schůzky lístečky s kontaktními údaji nebo jsou k dispozici prázdné formuláře přihlášek.

SUPER!!! BOMBA!!! PARÁDA!!!

Tak kdo se dneska podíval na naše stránky, zjistil, že konečně frčí v plné parádě. A je potřeba na tomhle místě poděkovat těm, kdo se o ně zasloužili. Grafiku, která je fakt naprosto super, vytvořil Ak. mal. Jaroslav Novotný – graphic design( www.g-novotny.cz ), co se týká funkčnosti stránek, fóra, smajlíků a další podpory hlavně pro lektory(trenéry), tak na tom se skutečně vyřádil a s námi se natrápil webmaster Václav Brabec( www.hotovo.net ). Ještě jednou obrovské díky za skvělý web. Budu rád, když napíšete své názory , jak se vám líbí.

Poslední info o konkurzech

Takže ještě jednou o konkurzech do Street Busters. Jsou určeny pro zájemce všech věkových kategorií. Pokud jste tedy již tancovali Hip-Hop a chcete se v něm více zdokonalit :o)), nebo jste i úplní začátečníci, jste u nás na správné adrese. Rádi uvítáme všechny výkonnostní kategorie. Ještě jednou uvádím rozpis konkurzů rozdělených podle roku narození:

Pondělí 8.9.
16.00–17.00– Baby – ročník 2004,2005
17.00–18.00– Mikro – ročník 2001
18.00–19.00– Děti – ročník 1997–2000

Úterý 9.9.
16.00–17.00– Špunti – ročník 2002,2003
17.00–18.30– Junioři – ročník 1993–1996
18.30– 20.30– HVK – ročník 1992 a starší

Všechny konkurzy proběhnou v baletním sále („baleťáku“) v Domě kultury v Jihlavě.

Naše zkušené lektorky vás naučí během uvedených časů jednoduché sestavy, které na závěr předvedete a z těch nejšikovnějších potom doplní jednotlivé složky. Těšíme se na vás a rádi vás uvítáme v našich řadách.

Poslední šance pro bývalé členy HDF: Pokud se vám do této chvíle nepodařilo zaregistrovat a podat přihlášku, máte poslední možnost se dostavit na konkurzy dle vašeho věku a vše vyřídit, jinak budou vaše místa doplněna z konkurzů.

!! Upozornění pro bývalé členy HDF !!

Upozorňujeme všechny bývalé členy HDF, že pokud mají zájem dále chodit do tanečního klubu Street Busters, je třeba nejdéle do pátku 5.9. se zaregistrovat na webových stránkách a vyplnit (vytisknout) přihlášku, nebo alespoň poslat na e-mail info@street-busters.cz krátké vyjádření, zda bude chodit. Ti, co se nepřihlásí, mohou mít smůlu, protože v pondělí 8.9. a v úterý 9.9. proběhnou konkurzy do všech věkových složek a vzhledem k velkému zájmu je možné, že se kapacity zcela naplní! Neváhejte!

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru