|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Placení školného

Školné je možno platit od pondělí 26.1. přes účet. Členský příspěvek musí každý člen uhradit NEJPOZDĚJI do 13.2.!
Členský příspěvek pro II. pololetí 2008/2009 je pro věkovou kategorii 3–4 roky(bejbiny) 800,– Kč, pro ostatní věkové kategorie 1300,– Kč. Pokud se stane členem tanečního klubu další sourozenec, má slevu 25%. K zvýšení členského příspěvku jsme byli nuceni přistoupit proto, že jsme žádali magistrát o grant na rok 2009 ve výši 221 000,– Kč a bohužel nám magistrát nedal ani zlomek této částky (ani floka) a veškerá naše snaha proto byla marná! Doufám, že toto zvýšení pro Vás bude akceptovatelné i vzhledem ke vzrůstající úrovni našeho klubu.

Platba na účet:
Číslo účtu: 224204555/0300 u ČSOB
Variabilní symbol: datum narození ve tvaru ddmmrrrr(příklad 24.9.2008 je 24092008)

Specifický symbol:
1  – baby 1 a baby 2
2  – špunti
3  – mikro
41  – děti A
42  – děti B
51  – junioři A
52  – junioři B
53  – junioři C
61  – Busters Unit
62  – hvk A
63– hvk basic

Platba hotově:
od pondělí 9.2. do pátku 13.2. na baletním sále vždy od 17:00 do 19:00, ve středu 11.2. pouze do 18:00

Junioři Street Busters dobyli Ostravu :-))

Tak musím říct, že tenhle report píšu opravdu s obrovskou radostí a hrdostí, protože se nám podařil po velice úspěšných battlech v Táboře vskutku historický úspěch na battlové soutěži „O zlatý pohár“ v Ostravě. Sešla se tady špička moravských tanečních klubů – Dynamic, B-fresh, Magic Free Group, Mighty Shake, Beat Up a teď můžeme říct, že i Street Busters, protože my jsme tam všechny převálcovali. V battlech „junioři sólo“ 1.místo (Sabča Solničková) a 2. místo (Klárka Peroutková) ze 73(!) soutěžících, v batlech „junioři crew“ získal battle team Street Busters ve složení Peťa Baštová, Martinka Bednářová, Gabča Krčálová, Alča Mísařová, Klárka Peroutková, Kristýnka Rosolová a Sabča Solničková 1.místo z 9 teamů!

Soutěž začala kategorií „junioři sólo“, ve které předváděli svá freestylová dema před porotou ve složení např. Alena Bělešová – Alča (Alyaschca crew), Adam Klempár (tanečník roku 2006, Alyaschca crew), Martin Fiedler – Fidli (leader Beat Up, pořadatel Beat Street a Street Dance Camp) a další. Porota vybrala 8 přímo postupujících do battlů, (postoupila Klárka), v redance dalších 16 (postoupila Sabča a Gabča). Klárka se Sabčou procházeli vítězně přes kvalitní soupeře až do finále, které v „sestrovražedném“ boji vyhrála Sabča, Klárka byla druhá. Úžasnej výsledek!

Holky si pak užily svojí strhující jízdu i v battlech „junioři crew“, kde sice s demem postoupily ze 7.místa, ale hned v prvním battlu porazily B-fresh, když vychytaly třetí dancehallovej vstup (jak se hodil workshop s Luccy,že :-)) a B-fresh vyřadily. Když šly v dalším battlu proti Mighty Shake, kterej měl nejlepší demo, myslely si, že už to mají spočítaný. Nedaly se, ukázaly dobrej new style, ještě lepší haus dance a nakonec Mighty Shake dorazily opět dancehallem a zaslouženě postoupily do finále. Tady je čekal Magic Free Group z druhý větve pavouka, ale holky si svou vítěznou jízdu už nenechaly vzít a radovaly se z prvního velkého vítězného battlu i se svou dojatou trenérkou Ájou Číhalovou.

Chtěl bych všem, kteří se zúčastnily soutěže, poděkovat za úžasnej zážitek, že to nevzdaly a makaly až do konce, na kterým nás čekaly dvě první a jedno druhý místo. Dosáhli jsme doopravdy historického úspěchu, je vidět, že se naše práce úročí, že všechny ty workshopy a tréninky vedou k nějakému cíli a že to stojí za to. Za všechny, kteří nás chválili, slova porotce Fidliho, který mi po soutěži řekl, že jsme za poslední rok udělali obrovský posun dopředu. A tohohle ocenění od Fidliho si opravdu moc vážím.

Úžasná páteční Street Busters promo show

Tak to byl teda MEGANÁŘEZ. Celý den pilně sleduju fórum a čtu vaše rekce na páteční Street Busters promo show. A jsem z toho nadšenej úplně stejně jako vy. Ne že by tam nebyly chybičky, ale o to přeci nejde. Jde o to si to tancování pořádně užít! Dovolím si ocitovat svůj příspěvek na fóru pro Martinku Bednářovou:
„To, že tě tancování baví a že to musí být vidět ve výrazu, to je věc, kterou jste všichni odevzdali včera na Promo show. Výraz není jen úsměv, je to všechno, co z tebe vyzařuje při tanci – hlava vzhůru, nasazení, technika a i ten úsměv. Nejdůležitější ale je to, že netancuješ jen pro lidi, ale i pro sebe a že si to musíš pořádně užít a že to na tobě musí být vidět. A přesně takhle jste včera všichni působili a proto byli všichni tak nadšení“.
Tohle je přesně věc, kterou si musí všichni uvědomit. Co je platnej bezchybnej výkon a umělý naučený úsměvy, když budete působit jako studený čumáci. A vy jste všichni lidem ukázali, jak vás to tancování baví, jak si to užíváte a lidi to tak taky pochopili a proto to byl takovej úspěch. Zatím jsem doopravdy neslyšel žádnou negativní reakci. S kým jsem včera mluvil, všichni říkali, že to bylo super! Jenom škoda, že na fórum píšete jenom tanečníci, bylo by skvělý, kdyby se vyjádřili i rodiče, kamarádi a vůbec všichni, co k tomu chtějí něco říct. Uvítám všechny reakce, i kritické, protože pořád je co zlepšovat, že?

Jak jsem v pátek říkal, největší dík patří všem trenérkám, protože to, co s váma dokázali za necelý čtyři měsíce je fakt úžasný, ale chtěl bych poděkovat úplně celýmu Street Busters, protože páteční úspěch je zásluha úplně všech – od bejbin až po Busters Unit;o)). Dali jste mi nejlepší dárek k Vánocům. Děkuju!!!!!!!!

DVD z Promo show bude někdy v lednu, dáme vědět. Sledujte průběžně webový stránky, dodáme nějaký informace o placení, lednových rodičovských schůzkách, rozřazovacích trénincích, o soutěži Battle v Ostravě 10.1.2009 a další.

Užijte si všichni vánoční dny, Ježíška, dárečky, oslavte pořádně Silvestra a Nový rok. Do nového roku vám přeju hodně úspěchů studijních i osobních, ale hlavně nezapomeňte tancovat:o)))

Street Busters Promo show

Děkujeme všem za včerejší Street Busters Promo show! Tanečníci ze sebe vydali maximum a diváci vytvořili super atmosféru! Přejeme všem krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku.

Street Busters Promo show

V pátek 19.prosince se uskuteční od 19.00 na společenském sále v DKO Street Busters Promo show, která je určena nejen pro rodiče a příbuzné, ale také pro širokou veřejnost. Sál otevřeme v 18.30, v 19.00 začne celá akce velkou show, která je zatím překvapením, ta potrvá cca 10 minut. Poté už bude zahájen samotný program, kde vystoupí všech deset složek našeho tanečního klubu, tento program bude trvat asi hodinu. Dále je připraveno další překvapení a doprovodný program. Vstupenky už jsou v předprodeji v DKO( třetí patro), na sezení( vyberete si stůl) za 120 korun a na stání za 80 korun. Předprodej jen do úterý 16.12., potom až v pátek prodej na místě od cca 18:00. Určitě se máte na co těšit!

Další úspěch Street Busters- Klárka 2.místo!

V sobotu 6.12. nás reprezentovala Klárka Peroutková na taneční akci AMC BATTLE VOL. 9 v Olomouci. Probíhaly battly jeden na jednoho v hip hopu, house dance a lockingu. Konkurence byla opravdu silná- Beat up, Dynamic, B-Fresh Brno, Last Minute Praha, Duck Beat Přerov, High Edition…Celá soutěž probíhala bez rozdílu věku a soutěžili kluci i holky dohromady. Klárka soutěžila v house dance, kde se dostala do nejlepší šestnáctky, a dále v hip hopu, kde se probojovala až na druhé místo, v konkurenci 48 soutěžících. První místo jí uniklo jen o vlásek, tak snad to příště vyjde!

Workshop s Luccy a Dominem 14.12.

Tak abychom nezaháleli a načerpali pořádně energii před naším prosincovým programem, domluvili jsme další workshop. Tentokrát přijede Luccy a Domino z Dynamicu. Tak sledujte stránky, objeví se tu brzy harmonogram workshopu.

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru