|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Úžasná páteční Street Busters promo show

Tak to byl teda MEGANÁŘEZ. Celý den pilně sleduju fórum a čtu vaše rekce na páteční Street Busters promo show. A jsem z toho nadšenej úplně stejně jako vy. Ne že by tam nebyly chybičky, ale o to přeci nejde. Jde o to si to tancování pořádně užít! Dovolím si ocitovat svůj příspěvek na fóru pro Martinku Bednářovou:
„To, že tě tancování baví a že to musí být vidět ve výrazu, to je věc, kterou jste všichni odevzdali včera na Promo show. Výraz není jen úsměv, je to všechno, co z tebe vyzařuje při tanci – hlava vzhůru, nasazení, technika a i ten úsměv. Nejdůležitější ale je to, že netancuješ jen pro lidi, ale i pro sebe a že si to musíš pořádně užít a že to na tobě musí být vidět. A přesně takhle jste včera všichni působili a proto byli všichni tak nadšení“.
Tohle je přesně věc, kterou si musí všichni uvědomit. Co je platnej bezchybnej výkon a umělý naučený úsměvy, když budete působit jako studený čumáci. A vy jste všichni lidem ukázali, jak vás to tancování baví, jak si to užíváte a lidi to tak taky pochopili a proto to byl takovej úspěch. Zatím jsem doopravdy neslyšel žádnou negativní reakci. S kým jsem včera mluvil, všichni říkali, že to bylo super! Jenom škoda, že na fórum píšete jenom tanečníci, bylo by skvělý, kdyby se vyjádřili i rodiče, kamarádi a vůbec všichni, co k tomu chtějí něco říct. Uvítám všechny reakce, i kritické, protože pořád je co zlepšovat, že?

Jak jsem v pátek říkal, největší dík patří všem trenérkám, protože to, co s váma dokázali za necelý čtyři měsíce je fakt úžasný, ale chtěl bych poděkovat úplně celýmu Street Busters, protože páteční úspěch je zásluha úplně všech – od bejbin až po Busters Unit;o)). Dali jste mi nejlepší dárek k Vánocům. Děkuju!!!!!!!!

DVD z Promo show bude někdy v lednu, dáme vědět. Sledujte průběžně webový stránky, dodáme nějaký informace o placení, lednových rodičovských schůzkách, rozřazovacích trénincích, o soutěži Battle v Ostravě 10.1.2009 a další.

Užijte si všichni vánoční dny, Ježíška, dárečky, oslavte pořádně Silvestra a Nový rok. Do nového roku vám přeju hodně úspěchů studijních i osobních, ale hlavně nezapomeňte tancovat:o)))

Street Busters Promo show

Děkujeme všem za včerejší Street Busters Promo show! Tanečníci ze sebe vydali maximum a diváci vytvořili super atmosféru! Přejeme všem krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku.

Street Busters Promo show

V pátek 19.prosince se uskuteční od 19.00 na společenském sále v DKO Street Busters Promo show, která je určena nejen pro rodiče a příbuzné, ale také pro širokou veřejnost. Sál otevřeme v 18.30, v 19.00 začne celá akce velkou show, která je zatím překvapením, ta potrvá cca 10 minut. Poté už bude zahájen samotný program, kde vystoupí všech deset složek našeho tanečního klubu, tento program bude trvat asi hodinu. Dále je připraveno další překvapení a doprovodný program. Vstupenky už jsou v předprodeji v DKO( třetí patro), na sezení( vyberete si stůl) za 120 korun a na stání za 80 korun. Předprodej jen do úterý 16.12., potom až v pátek prodej na místě od cca 18:00. Určitě se máte na co těšit!

Další úspěch Street Busters- Klárka 2.místo!

V sobotu 6.12. nás reprezentovala Klárka Peroutková na taneční akci AMC BATTLE VOL. 9 v Olomouci. Probíhaly battly jeden na jednoho v hip hopu, house dance a lockingu. Konkurence byla opravdu silná- Beat up, Dynamic, B-Fresh Brno, Last Minute Praha, Duck Beat Přerov, High Edition…Celá soutěž probíhala bez rozdílu věku a soutěžili kluci i holky dohromady. Klárka soutěžila v house dance, kde se dostala do nejlepší šestnáctky, a dále v hip hopu, kde se probojovala až na druhé místo, v konkurenci 48 soutěžících. První místo jí uniklo jen o vlásek, tak snad to příště vyjde!

Workshop s Luccy a Dominem 14.12.

Tak abychom nezaháleli a načerpali pořádně energii před naším prosincovým programem, domluvili jsme další workshop. Tentokrát přijede Luccy a Domino z Dynamicu. Tak sledujte stránky, objeví se tu brzy harmonogram workshopu.

Battle Brno 4

Chtěl bych poděkovat trojičce Denda-Peťa-Verča za odvahu, se kterou jely do obrovské konkurence na Battle Brno 4. V žádném případě nezklamaly a předvedly velice solidní demo mezi ostatními trojičkami z Dynamicu, Beatupu, Alyaschcycrew, Magicu, Mighty Shaku, ze Slovenska …Kdo nejel na tuhle akci soutěžit, nebo se alespoň podívat, o hodně přišel, protože atmosféra byla naprosto úžasná – holky poreferují. Díky patří také Sabče a Alče, které přijely holky povzbudit jako jediné :-(( z Jihlavy.

"Tábor Battle", neděle 9.11.2008 - jóóóóóóóó!!!!!!

Vzhledem k tomu, že na CDO ještě nejsou oficiální výsledky, krátké shrnutí:
Děti jednotlivci: Denča Fürstová – 9. místo z 53 soutěžících
Děti crew: 4. místo z 9 soutěžících
Junioři jednotlivci: Klárka Peroutková – 3. místo ze 123 soutěžících
Junioři crew: 3. místo z 16 soutěžících

V porotě zasedli Dana Klasová(BDS), Fidli(BeatUp), Fidlajs(T-bass), Miro Olšovský(BDS) a Bunny(Dynamic).

Je třeba říci, že do Tábora jsme nejeli s příliš velkým očekáváním, protože se všechno dělalo na poslední chvíli, CDO nám pomíchalo věkové kategorie a kdo zná nejlepší kluby z republiky, tak ví kdo jsou BDS Academy, BeatUp, B-fresh, BreakBeat, Dynamic, Magic Free Group, Mighty Shake, Zkrat … Faktem je, že se v Táboře sjela špička ve street dance a Street Busters mezi ně skvěle zapadl! Vždyť děti jely na svůj vůbec první battle naostro a neskutečným způsobem to rozjely. Demo 4. místo z 9 a v battlech vyřadily BreakBeat!, s Dynamicem prohrály jen o jeden hlas a o třetí místo s MFG taky o jeden hlas, takže celkově naprosto skvělý 4. místo. Obrovská pochvala pro všechny z battle crew, fakt jste do toho daly úplně všechno a tak to má přece být! Samozřejmě pochvala i pro jednotlivce, protože poprvé tančit před tolika tanečníkama a porotou není vůbec jednoduchý a vy jste to zvládly někdo líp, někdo hůř, ale důležitý je, že jste do toho šly! Za všechny Denča Fürstová, která postoupila do první šestnáctky z 8. místa. První battle sice prohrála,takže skončila na 9. místě, ale napoprvé naprosto super!

Junioři – tady to bylo vůbec nabitý, vždyť celkem bylo přihlášených 123 tanečníků a 16 battle crew. V jednotlivcích se vybíralo v prvním kole 8 přímo postupujících, v redance dalších 16. Tady začalo drama, protože o poslední 16 místo se bilo hned 6 tanečníků. Mezi nima i dva zástupci Street Busters – Klárka Peroutková a Sabča Solničková. Porota nakonec vybrala jako šestnáctého Klárku. Potom se šly vyřazovací battly o postup do hlavního pavouka, tady Klárka vyřadila tanečnici BDS. V dalším battlu šla proti Petře Rojdlové(BreakBeat) a tu taky porazila. V osmifinále už šlo do tuhýho, protože proti ní nastoupila Lucka Nováčková(Dynamic). Klárka se hecla a po skvělým výkonu postoupila do čtvrtfinále, kde ji čekala Lucka Machová(Dynamic). Na tu už sice nestačila, ale nakonec v battlu o třetí místo porazila Mirku Pikolovou(BDS) a získala 3. místo ze 123 tanečníků. V battle crew získalo demo juniorů 5. místo. Holky potom v prvním battlu porazily BDS a postoupily do čtvrtfinále proti Dynamicu. Po super výkonu sice boj o finále prohrály, ale v battlu o třetí místo porazily B-fresh a 3.místo získaly!

Nemůžu zapomenout ani na hlavní věkovou kategorii, kde kvůli zmatkům s věkovými kategoriemi musela nastoupit Denda Pahrová a Verča Růžičková a také Gabča Krčálová a Kristýnka Rosolová. Bohužel se v obrovské konkurenci nedokázaly prosadit, ale bude se na tom pracovat dál, že? :o))

Na tomhle místě bych chtěl poděkovat i trenérkám Verče Peroutkové a Andží Číhalové, který dětem a juniorům připravily dema, bez kterých by v battlech bojovat nemohly, a 4. místo dětí a 5.místo juniorů(za dema) hovoří za vše. Můj obdiv však patří hlavně tanečníkům, kteří si svoje vstupy připravili úplně sami(i v dětech!!) a tím vybojovali pro své battle crew úžasné 4. místo(děti) a 3. místo(junioři)!

Doufám, že si to všichni, kteří se zúčastnili „Battle Tábor“, nehorázně užili stejně jako my. Velký dík patří nejen tanečníkům, ale také divákům z řad členů tanečního klubu a rodičům, kteří vytvořili naprosto skvělou atmosféru a na vlastní kůži všechno zažili. Doufám, že to všechny nakoplo a myslím, že můžu s klidným svědomím říct, že jsme v Táboře všem ukázali, kdo to jsou Street Busters z Jihlavy.

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru