|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Další šance pro nové členy

Pro velký zájem veřejnosti rozšiřujeme kapacity!!! Takže neváhejte a využijte šanci stát se tanečníkem úspěšného tanečního klubu Street Busters. V příštím týdnu proběhnou další konkurzy a to v následujících časech:

15.9. MIKRO(na­rození 2003 a 2004)- 15.30–17.00
15.9. HVK (narození 1994 a starší)- 18.30–20.00
16.9. DĚTI(na­rození 1999 až 2002)- 15.00–16.30

Všechny konkurzy se konají na baletním sále(3.patro) v DKO, Tolstého 2. Všichni zájemci musí být přítomni po celou dobu konkurzu dané kategorie(nep­řicházet v průběhu)!!! Je nutné mít s sebou převlečení a přezutí na tancování a pití.

Registrace

Ahoj, tak tady máte popsanou registraci. Pečlivě si to přečtěte. Nejčastější chybou je, že se někdo zaregistruje pouze do fóra. Pro plnou registraci je potřeba vyplnit i druhou tabulku(Chci se stát členem).

1. Klikni vpravo nahoře na registrovat – vyplníš všechny údaje označené křížkem, potom klikni na registrovat vpravo dole a na tvůj vyplněný e-mail přijde zpráva s odkazem, na ten klikni a registrace se potvrdí. Je to ochrana proti spamu. V loginu a heslu nepoužívejte jiné znaky než písmena a číslice!!!
Tím jste se zaregistrovali jen do fóra!

Teď dál – jak vyplnit přihlášku:

2. Přihlásit se – login a heslo vyplníš vpravo nahoře, klikni na přihlásit a vpravo nahoře se ti objeví tvůj login a odhlásit

3. Klikni na svůj login – objeví se formulář, který jsi vyplnil při registraci do fóra, vedle je nový odkaz Chci se stát členem

4. Klikni na Chci se stát členem – objeví se nový formulář, kde vyplníš další údaje – adresa, datum narození a v případě mladších 15 let i kontaktní údaje na zákonného zástupce(rodiče)

5. Klikni na Uložit změny – objeví se Změna byla uložena – chceš vytisknout přihlášku?

6. Klikni na chceš vytisknout přihlášku? – objeví se náhled přihlášky člena, zkontroluj všechny údaje.

Konkurzy pro nové členy

Konkurzy pro nové členy proběhnou v pondělí 7.9. a to v následujících časech:

BABY(narození 2005 a 2006)- 15.00–15.30

MIKRO(narození 2003 a 2004)- 15.30–16.30

DĚTI(narození 1999 až 2002)- 16.30– 17.30

JUNIOŘI(narození 1995 až 1998)- 17.30–19.00

Hlavní věková kategorie(narození 1994 a starší)- 19.00–20.30

Všechny konkurzy se konají na baletním sále v DKO(3.patro). Všichni zájemci musí být přítomni po celou dobu konkurzu(nepřichá­zet v průběhu)!!! Je nutné mít s sebou převlečení a přezutí na tancování a pití.

Informace o nové taneční sezóně

Rozřazovací tréninky se uskuteční už 2. až 4.září. Přesné časy a seznamy kdo má kam přijít, sem dáme koncem prázdnin, pracuje se na tom. Konkurzy pro nové členy proběhnou v pondělí 7.září- bližší info se tu objeví koncem prázdnin. Školné na pololetí bude od září 1600 korun, pro Baby 1000 korun a pro Hvk Basic 800 korun. Pokud potřebuje kdokoliv podrobnější info nebo má jakékoli otázky, zodpovíme vše na mailu info@street-busters.cz. Užívejte prázdniny:)

MČR Beat Street 2009 + taneční rok 2008/2009

Když jsem před měsícem v reportu z Mistrovství Moravy začal hodnotit taneční rok Street Busters, myslel jsem, že sezona končí a nic už mne nemůže překvapit. Vždyť Junioři A a Busters Unit se probojovali na MČR Beat Street a již jenom to jsem považoval za obrovský úspěch. Pak jsem si ale řekl, že přece jen s hodnocením raději počkám, protože co kdyby … a dobře jsem udělal. Děti A získaly 24.5.2009 3. místo na Mistrovství Moravy v Přerově a také postoupily na MČR.

Ovšem v to, co nás čekalo 30.5.2009 na MČR Beat Street hip hop choreografií v Brně, jsem se ani ve snu nedoufal. Samozřejmě, že jsme jeli s cílem dosáhnout co nejlepšího umístění, ale konkurence byla obrovská, vždyť se tam také sešly nejlepší taneční kluby z celé České republiky.
Celodenní taneční klání začalo semifinále dětské kategorie. Naše děti do toho vlétly jako draci, ukázaly co v nich je a odevzdaly na parketě maximum. To také porota ocenila postupem do finále mezi 6 nejlepších. Semifinále pokračovalo juniorskou kategorií. I tady junioři ukázali, že je tanec fakt baví a že si to dokáží pěkně vychutnat. Musím říct, že mě velice příjemně překvapili, protože doopravdy předvedli téměř bezchybný výkon, měli výraz a valili na plno. Také jejich choreografii porota ocenila postupem do finálové šestky. To už v nás začaly pracovat nervy, protože finále bylo naše tajná meta a postoupilo do něj 6 nejlepších choreografií z celé republiky!

Potom začalo finále, naše nervy byly jako strunky, hrstka nadšenců Street Busters, kteří nesoutěžili a přesto vyrazili do Brna podporovat naše teamy, za mohutné podpory rodičů soutěžících dětí velice hlasitě povzbuzovali. Děti, jako kdyby neměly nervy, podaly znovu strhující výkon a při závěrečném veřejném bodování porota ohodnotila jejich formaci „Funky kids“(trenérka a choreografka Verča Peroutková) 3.místem a tím pádem bronzovou medailí! Bomba!
Celkové výsledky DVK: 1.místo – BEAT UP Brno, 2.místo – TŠ DYNAMIC Brno, 3.místo – Street Busters, 4.místo – Fantasy DC Praha, 5.místo – MAGIC FREE GROUP, 6.místo – T-BASS Hradec Králové, 7.místo – SPIDER DANCE COMPANY Plzeň, 8.místo – TAKT Liberec, 9.místo – ZKRAT Praha, 10.místo – POWER KAŠPERSKÉ HORY. Celkem se zúčastnilo 18 dětských formací celé série soutěží EDLT 2009.

V juniorské kategorii bylo nabito ještě více, ale junioři to zvládli stejně dobře, jako v semifinále a tak jsme čekali na závěrečné bodování poroty. Tady se porota celkem jednoznačně shodla na dvou prvních místech, dál už bylo bodování dost rozdílné. Museli jsme počkat na závěrečné sčítání a vyhlášení – a dočkali jsme se. Neskutečná radost a nadšení, protože junioři získali také 3.místo! Takže slzičky štěstí tekly proudem nejen u juniorů, ale i jejich trenérce Áje Číhalové, která choreografii „Time to dance“ stavěla.
Celkové výsledky JVK: 1.místo – BEAT UP Brno, 2.místo – TŠ DYNAMIC Brno, 3.místo – Street Busters, 4.místo – ZKRAT Praha, 5.místo – B.D.S.Academy, 6.místo – MAGIC FREE GROUP, 7.místo – TŠ ROXTON, 8.místo – T-BASS Hradec Králové, 9.místo – All Style Unit, 10.místo – HDC PRAHA, 11.místo – T-BASS PARDUBICE, 12.místo – TS EMOTION. Celkem se zúčastnilo 33 juniorských formací celé série soutěží EDLT 2009.

V kategorii HVK, která začala odpoledne, jsme si velké šance nedávali, protože konkurence byla skutečně špičková, záleželo na každé chybičce i provedení a naše příprava poslední měsíc před MČR pokulhávala, protože 3 trenérky, které tančí v Busters Unit, maturovaly a nemohly se tréninkům dostatečně věnovat. Navíc další trenérka nastupovala s antibiotikama a aby toho nebylo dost, Blondie si hned na začátku choreografie v semifinále podvrtla kotník. Přesto zatnula zuby a chorošku dotančila jako kdyby nic. Z podvrtnutého kotníku jsou nakonec ztrhané vazy a sádra na 5 týdnů. Přes to všechno Busters Unit odtancovali s velkým nasazením a nakonec skončili na velice slušném 9.místě. Tohoto umístění si velice cením, protože celkem se zúčastnilo celé série soutěží EDLT 2009 v silně nabité hlavní věkové kategorii 71 formací!
Celkové výsledky HVK: 1.místo – TŠ DYNAMIC A Brno, 2.místo – TŠ DYNAMIC E Brno, 3.místo – EX, 4.místo – Afresh Dance Community, 5.místo – Out of Bounds, 6.místo – ZKRAT, 7.místo – RAPPRESENT CREW, 8.místo – B.D.S.Academy, 9.místo – Street Busters, 10.místo – TŠ DYNAMIC B Brno, 11.místo – All Style Unit, 12.místo – TK BREAK BEAT.

Pokud se tedy vrátím k hodnocení tanečního roku 2009 Street Busters, musím konstatovat, že jsme dosáhli úspěchu, který se v historii klubu a předchůdců HDF a Klub 80 nepodařil. Ke dvěma medailovým 3.místům dětí a juniorů na MČR 2009 v hip hop formacích se totiž přidává ještě 3. místo juniorů z MČR Street battle z února 2009! A to jsem vypíchl jen některé úspěchy. Aby byla informace úplná, dovolím si zde shrnout chronologicky největší úspěchy této sezóny:

9.11.2008 – Tábor Battle:

3.místo – Klárka(Junioři A)
3.místo – Junioři A battle team

6.12.2008 – AMC Battle vol.9 Olomouc:

2.místo – Klárka(Junioři A)

19.12.2008 – Street Busters promo show

Počítám také mezi velké úspěchy, protože si myslím, že se mimořádně vydařila a ohlasy byly velice kladné

10.1.2009 – Battle „O zlatý pohár“ Ostrava

1.místo – Sabča(Junioři A)
2.místo – Klárka(Junioři A)
1.místo – Junioři A battle team

15.2.2009 – MČR Street battle Brno

3.místo – Sabča(Junioři A)
7.místo – Klárka(Junioři A)
3.místo – Junioři A battle team

11.4.2009 – EDLT2009 – Regionální kolo pro Vysočinu a Jihomoravský kraj

3.místo – Děti A
4.místo – Junioři A
4.místo – Busters Unit

18.4.2009 – Ledečský pohár 2009

2. místo – Děti B
1. místo – Junioři B
3. místo – Junioři C
2. místo – Hvk A

25.4.2009 a 24.5.2009 – EDLT2009 – Mistrovství Moravy

3.místo – Děti A
3.místo – Junioři A
4.místo – Busters Unit

23.5.2009 – Žďár tančí

1.místo – Mikro

30.5.2009 – MČR v hip hop formacích „Beat Street“

3.místo – Děti A
3.místo – Junioři A
9.místo – Busters Unit

Z těchto výsledků vyplývá, že v soutěžích, byly uspěšné nejen naše „A“ teamy, ale také ostatní „B“ a „C“, takže se až na nejmladší složky do 6 let zapojili do soutěží aktivně úplně všichni členové našeho klubu, což čítá zhruba 180 soutěžících tanečníků! Takže mám tu čest poděkovat všem členům Street Busters za skvělou reprezantaci tanečního klubu, zvláště pak trenérkám za jejich trpělivost a nasazení a v neposlední řadě všem rodičům, kteří aktivně podporují své děti i náš taneční klub Street Busters. Taneční sezónu uzavřeme promo pořadem pro rodiče, příbuzné i širokou veřejnost v pátek 19.6.2009 v DKO Jihlava. Všichni jsou srdečně zváni.

Obrovská gratulace - Děti A a Junioři A 3.místo na Beat Streetu!!!!!!!!!!!

Zatím jen krátce – Děti A a Junioři A vybojovali na Mistrovství České republiky Beat Street 3.místo ve II.lize Hip Hop formací. Busters Unit se umístili na 9.místě, což považuji za super výsledek vzhledem k měsíční absenci tří trenérek kůli maturitám, jedné angíně a jedné vyvrknuté noze.
Všem týmům a trenerkám patří obrovské poděkování. Super výsledek!!!!

Děti A na Mistrovství Moravy 3.místo!!!

Tak před hodinou jsme se vrátili z Přerova z Mistrovství Moravy v hip hop formacích. O úspěchu Mikroušů jsme vás informovali včera – 1.místo na první soutěži je vážně skvělý :-))

Jsem rád, že mohu přidat další skvělou informaci – Děti A postoupily na Mistrovství České republiky „Beat Street“ a vybojovaly vynikající 3.místo, takže si odvezly bronzové medaile a pohárek, čímž udělaly radost nejenom sobě, rodičům i mně, ale hlavně svojí trenérce Verče Peroutkové. Dynamic Brno si odvezl 1.místo, BeatUp Brno 2.místo, Magic 4.místo a Dance Nation Krnov 5.místo. Na Beat Street postupují všichni.

Na Beat Streetu tedy budeme mít kompletní zastoupení ve všech věkových kategoriích. Již teď jsme se dostali mezi 12 nejlepších crew v České republice v kategorii „Hiphop formace – II.liga“. Ještě máme týden na to, abychom dopilovali co se dá, aby výsledek na Beat Streetu byl co nejlepší – tak makejte!!!!!

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru