|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Máme mistryni ČR!

MČR Street Battle 2010 – Ostrava 13.února

Začnu netradičně shrnutím výsledků battlů jednotlivců a teamů:

Děti:
5.místo – demo Fresh Prince

7.místo -Kristýnka Štěpánová
11.místo – Rozárka Havlíčková
13.místo – Baruška Báťová

Junioři:
4.místo – demo Kong Pong

1.místo – Sabča Solničková – Mistryně ČR

HVK:
4.místo – demo Dance and Fun

Letos jsme do Ostravy s příliš velkým očekáváním nejeli. Ve všech battle teamech jsme totiž měli čerstvé „benjamínky“, kteří postoupili z nižších věkových kategorií. O to více je třeba pochválit naše děti, které v jednotlivcích doopravdy zaválely a to, že se tři z nich dostaly do battlů je úplně super. Svoje demo Fresh Prince také zvládly na výbornou, výkony všech teamů byly poměrně vyrovnané, takže páté místo rozhodně není ostuda.

Sabča Solničková po úspěších v pohárových sólo battlech juniorů z Tábora(1.místo)a z Prahy(2.místo) přidala úspěch nejvyšší. V Ostravě s převahou rozdrtila konkurenci(67 nej­lepších juniorů z celé republiky) a můžeme z hrdostí říct, že máme juniorskou mistryni ČR ve Street Battle sólech! Junioři se svým demem Kong Pong postupovali do finále z druhého místa, což může potěšit trenérku a autorku choreografie Klárku Peroutkovou, ale v battlech jim chyběl potřebný krůček ke štěstí a nakonec obsadili těsně 4.místo.

Co mě však nejvíc potěšilo byl výkon dospěláckého battle teamu. Holky skvěle postavily a hlavně zatancovaly svoje demo, takže postoupily mezi 8 nejlepších z 18 teamů z celé České republiky! V prvním battlu proti brněnskému BeatUpu začaly trochu ustrašeně, ale potom se rozjely, což porota po zásluze ocenila postupem do semifinále. Tady v souboji o finále prohrály s B-Freshem a čekal je battle o třetí místo s Dynamicem Brno. Tady se rozpoutal neskutečný masakr, protože holky sehrály s Dynamicem naprosto vyrovnanou partii a do poslední chvilky nebylo jasné, na čí stranu se porota přikloní. Že nakonec obsadily 4.místo vůbec nevadí, vždyť jsou čtvrtí na mistrovství ČR! Musím vyzdvihnout výkon celého teamu, poprvé jsem měl opravdový pocit spolupráce všech, připravily si skvělé vstupy a i ty trochu „zakřiknuté“ konečně vystrčily svoje růžky a ukázaly, co v nich vlastně je. Vstupy perfektně doplňovala naše jediná b-girl Alča Mísařová, u které bych se rád zastavil. Alča je členkou jihlavské breakdanceové crew Half-Brothers a souběžně členkou našeho klubu Street Busters. Jako jediná holka mezi kluky nás reprezentovala na MČR breakových battlů, do kterých postoupila. V prvním battlu sice vypadla, ale mezi přítomnými b-boys, kteří ocenili každý její tríček potleskem, si získala ohromný respect.

Celkově jsem s letošním MČR Street Battle v Ostravě velmi spokojený jak z hlediska organizace, tak z projevu všech z našeho klubu. Jak děti, tak i junioři dokázali s konkurencí držet krok a svým projevem mě mile překvapili. Z čeho jsem však nejvíc nadšený je výkon HVK battle teamu, který uspěl nad očekávání a konečně se dá říci, že se na profi úrovni netančí jen v Praze nebo Brně, ale i v Jihlavě. Bylo by jenom dobře, kdyby si někdo všiml, že v Jihlavě není jen hokej nebo fotbal, ale také street dance, který se tančí na vrcholové úrovni.

Placení školného

Školné na druhé pololetí je nutné uhradit do konce února. Tentokrát se školné platí pouze přes účet- vybírání peněz v hotovosti se nám bohužel již několikrát vymstilo, proseděli jsme zbytečně spoustu hodin na baleťáku a i přesto zaplatilo hodně lidí až po posledním určeném termínu. Kdo školné do této doby neuhradí, aniž by se s námi individuálně domluvil, přestává být členem Street Busters. Výše školného je následující:

Baby 1 a 2– 1 000,– Kč na pololetí
Složky Basic- 800,– Kč na pololetí (kromě HVK Basic, ti platí už také 1.600,–)
Všechny ostatní složky- 1 600,– Kč na pololetí

Pokud má někdo ve Street Busters sourozence, platí pro něj sleva 25 % na školné.

Platba na účet:
Číslo účtu: 224204555/0300 u ČSOB
Variabilní symbol: datum narození ve tvaru ddmmrrrr(příklad 24.9.2008 je 24092008)

Specifický symbol:
11– baby 1
12– baby 2
21– mikro
31– děti A
32– děti B
33– děti basic
41– junioři A
42– junioři B
43– junioři basic
51– Busters Unit
52– hvk A
53– hvk b
55– hvk basic

Obrovský úspěch, dobrá věc se podařila :-)

Sobotní akce Street Busters pro Leničku(SBL) splnila naprosto svůj cíl! Podařilo se nám vydělat(po odečtení nákladů na pronájem sálu) prodejem vstupenek a dobrovolným navýšením vstupného neuvěřitelných 36 688,– Kč. To spolu s 15 000,– sponzorským darem dělá 51 688,– Kč. K tomu, abychom se dopracovali k takovému výsledku bylo potřeba několik věcí – mít silnou mediální podporu, sehnat sponzory, zajistit vysokou účast diváků a předvést všem, kteří nás podpořili, skvělou show. A je potřeba říci, že se to vše povedlo.

Za skvělou a silnou mediální podporu musím poděkovat Rádiu Vysočina a Jihlavským listům. Bez této podpory by se o této akci nedozvědělo tolik lidí. Je však také na místě, abych poděkoval všem členům klubu, za to, že informace o SBL rozšířili mezi své příbuzné, známé, kamarády, spolužáky a další. Nesmírně si toho cením.

Další poděkování patří vedení společnosti FONTEA a.s. za sponzorský dar 15 000,– Kč. Ze všech oslovených firem byli jediní, kdo přispěli finanční částkou. Nesmím také zapomenout na spoustu rodičů našich členů a další, kteří nemohli v sobotu přijít, a přesto pomohli navýšit dobrovolné vstupné o nemalé částky.

DKO děkujeme za výrazné snížení nájemného za sál.

Auto Špinar s.r.o. přispělo ke všemu nemalou měrou, když snížilo cenu Citroenu Berlingo z původních cca 370 000,– Kč na konečných 250 000,–Kč.

Samostatnou kapitolou je účast zhruba 400 diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru, celou dobu odměňovali vystupující svým potleskem a přesto, že si zakoupili vstupenky, značná část neváhala dobrovolně navýšit vstupné. Děkujeme!

Nesmím zapomenout na moderátorku Rádia Vysočina Janu Knížkovou, která nás celým večerem skvěle provázela a vzdala se ve prospěch SBL svého honoráře.

Jak jsem již říkal v sobotu, obrovský dík patří celému klubu Street Busters, trenérkám a všem kteří vystupovali. Od nejmenších bejbinek až po dospěláky. Všichni odevzdali na parketě maximum a pro mě je nejcenější to, co už dávno vím, ale potvrdilo mi to nezávisle mnoho diváků – bylo vidět, že všechny tancování BAVÍ! Že to nikdo nedělá z donucení, ale doopravdy si to užívá. Tanec je potřeba mít v srdci!

Cílem akce Street Busters pro Leničku bylo přispět na koupi auta Citroen Berlingo pro maminku Leničky paní Martinu Novotnou. Musím říci, že jsem maximálně šťastný, protože když se k částce, kterou jsme vydělali, přidá příspěvek od ČSSZ a paní Novotná vlastní prostředky, může si nové auto pořídit! Takže ještě jednou obrovské poděkování všem, kteří se na této akci nějak podíleli a přispěli tím na dobrou věc, není to v dnešní době úplně obvyklé.

Výsledná částka 51 688,– Kč byla předána paní Novotné na závěr akce na základě darovacích smluv.

Street Busters pro Leničku

V sobotu 30.ledna 2010 vystoupí znovu téměř 250 členů všech věkových složek tanečního klubu Street Busters ve společenském sále v DKO. Je to opakování akce Street Busters promo show 2009, která proběhla 18.prosince 2009 a kterou navštívilo cca 600 diváků. Tentokrát se však jedná o charitativní akci, jejíž výtěžek bude věnován na koupi auta typu Peugeot Partner(Citroen Berlingo) s úpravou pro zadní nájezdovou rampu. Auto bude sloužit pro přepravu osmnáctileté Leničky Novotné z Jihlavy, která se narodila s dětskou mozkovou obrnou a je na invalidním vozíku. Leničce loni tragicky zemřel tatínek a tím se jejich životní situace ještě zhoršila. Věříme, že se najde spousta lidí, kteří rádi přispějí zakoupením vstupenky nebo sponzorským darem. Takže pokud se vám naše Promo show líbila nebo jste ji nestihli a chcete přispět na dobrou věc, nenechte si ujít akci Street Busters pro Leničku!!! Vstupenky budou v předprodeji od pondělí 18.ledna (Předprodej vstupenek, 3.patro v DKO), cena zůstává stejná – 120,– Kč na sezení a 80,– Kč na stání. Začátek akce bude v 18.00, od 17.30 bude sál přístupný pro diváky. Z celkového výtěžku bude uhrazen nájem za společenský sál (ten nám byl snížen na minimální částku) a zbývající část vybraných peněz bude předána na konci akce přímo mamince Leničky paní Martině Novotné.

Informace pro veřejnost

12. a 13.ledna: Dny otevřených dveří Street Busters- kdokoliv se může přijít podívat na jakýkoliv trénink Street Busters, všechny tréninky probíhají v DKO
14.ledna: První taneční lekce pro veřejnost- pro ty, kteří chtějí street dance zatím jen vyzkoušet nebo nemají možnost chodit pravidelně na tréninky nebo nechtějí chodit na předražené lekce mimojihlavských tanečních škol, délka lekce je 60 minut a cena je 50 korun, lekce pro veřejnost bude každý čtvrtek od 19.00 do 20.00
18.ledna: Zápisy pro nové členy- Pro velký zájem veřejnosti rozšiřujeme kapacity!!! Takže neváhejte a využijte šanci stát se tanečníkem úspěšného tanečního klubu Street Busters. Zápisy proběhnou v následujících časech:

MIKRO(narození 2003 a 2004)- 16.00– 16.30
DĚTI(narození 1999 až 2002)- 16.30– 17.00
HVK (narození 1994 a starší)- 17.00– 17.30

Všechny konkurzy se konají na baletním sále(3.patro) v DKO, Tolstého 2.

30.ledna: Street Busters Promo show- tentokrát pod názvem Street Busters pro Leničku
V sobotu 30.ledna 2010 vystoupí znovu všechny složky Street Busters na společenském sále v DKO. Tentokrát se jedná o charitativní akci, jejíž výtěžek bude věnován na koupi auta pro maminku osmnáctileté Leničky, která se narodila s dětskou mozkovou obrnou a od narození je na invalidním vozíku. Leničce loni tragicky zemřel tatínek a tím se jejich životní situace ještě zhoršila. Věříme, že se najde spousta lidí, kteří rádi přispějí zakoupením vstupenky nebo sponzorským darem. Takže pokud se vám naše Promo show líbila nebo jste ji nestihli a pokud chcete přispět na dobrou věc, nenechte si ujít akci Street Busters pro Leničku!!! Vstupenky budou v předprodeji od pondělí 18.ledna (Předprodej vstupenek, 3.patro v DKO), cena zůstává stejná- 120 korun na sezení a 80 korun na stání. Začátek akce bude v 18.00, od 17.30 bude sál přístupný pro diváky. Všichni tanečníci budou mít sraz v 17.00 na baletním sále. Z celkového výtěžku bude uhrazen nájem za společenský sál (ten nám byl snížen na minimální částku) a zbývající část vybraných peněz bude předána přímo mamince Leničky.

Street Busters Promo show 2009

Tak je to za námi a bylo to supeeer!!! Děkujeme všem našim tanečníkům za skvělé výkony, trenérkám za krásné choreografie a dík patří také divákům, kteří nás přišli podpořit. A že jich nebylo málo!!! První týden trénování budeme přijímat závazné objednávky na DVD ze Street Busters Promo show 2009. A vzhledem k tomu, že se spoustě lidem líbily kalendáře, které jsme předávali trenérkám, bude možnost objednat i ty.

Street Busters Promo show 2009

V pátek 18.prosince se uskuteční Street Busters Promo show 2009, kde vystoupí všech 250 tanečníků Street Busters!!! Zahájení programu bude v 19.00, od 18.30 bude sál otevřený pro diváky. Délka programu bude cca dvě hodiny. Všichni vystupující se musí zúčastnit generálky, která bude probíhat 18.prosince od 16.00, sraz bude v 16.00 na baleťáku. Složky Baby 1 a Baby 2 budou mít sraz až v 18.00 na baleťáku. Je potřeba vzít si na generálku všechny kostýmy, všichni budeme na sále zůstávat až do vystoupení. Vstupenky budou v předprodeji od čtvrtka 3.prosince (Předprodej vstupenek, 3.patro v DKO, tel. 567 307 745). Cena vstupenek: sezení- 120 korun, stání- 80 korun, děti do 6 let mají vstup zdarma(bez nároku na židly). Kdo chcete sedět na dobrých místech, kupujte vstupenky co nejrychleji!!! Minule byly vstupenky rychle vyprodány.

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru