|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Obrovský úspěch, dobrá věc se podařila :-)

Sobotní akce Street Busters pro Leničku(SBL) splnila naprosto svůj cíl! Podařilo se nám vydělat(po odečtení nákladů na pronájem sálu) prodejem vstupenek a dobrovolným navýšením vstupného neuvěřitelných 36 688,– Kč. To spolu s 15 000,– sponzorským darem dělá 51 688,– Kč. K tomu, abychom se dopracovali k takovému výsledku bylo potřeba několik věcí – mít silnou mediální podporu, sehnat sponzory, zajistit vysokou účast diváků a předvést všem, kteří nás podpořili, skvělou show. A je potřeba říci, že se to vše povedlo.

Za skvělou a silnou mediální podporu musím poděkovat Rádiu Vysočina a Jihlavským listům. Bez této podpory by se o této akci nedozvědělo tolik lidí. Je však také na místě, abych poděkoval všem členům klubu, za to, že informace o SBL rozšířili mezi své příbuzné, známé, kamarády, spolužáky a další. Nesmírně si toho cením.

Další poděkování patří vedení společnosti FONTEA a.s. za sponzorský dar 15 000,– Kč. Ze všech oslovených firem byli jediní, kdo přispěli finanční částkou. Nesmím také zapomenout na spoustu rodičů našich členů a další, kteří nemohli v sobotu přijít, a přesto pomohli navýšit dobrovolné vstupné o nemalé částky.

DKO děkujeme za výrazné snížení nájemného za sál.

Auto Špinar s.r.o. přispělo ke všemu nemalou měrou, když snížilo cenu Citroenu Berlingo z původních cca 370 000,– Kč na konečných 250 000,–Kč.

Samostatnou kapitolou je účast zhruba 400 diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru, celou dobu odměňovali vystupující svým potleskem a přesto, že si zakoupili vstupenky, značná část neváhala dobrovolně navýšit vstupné. Děkujeme!

Nesmím zapomenout na moderátorku Rádia Vysočina Janu Knížkovou, která nás celým večerem skvěle provázela a vzdala se ve prospěch SBL svého honoráře.

Jak jsem již říkal v sobotu, obrovský dík patří celému klubu Street Busters, trenérkám a všem kteří vystupovali. Od nejmenších bejbinek až po dospěláky. Všichni odevzdali na parketě maximum a pro mě je nejcenější to, co už dávno vím, ale potvrdilo mi to nezávisle mnoho diváků – bylo vidět, že všechny tancování BAVÍ! Že to nikdo nedělá z donucení, ale doopravdy si to užívá. Tanec je potřeba mít v srdci!

Cílem akce Street Busters pro Leničku bylo přispět na koupi auta Citroen Berlingo pro maminku Leničky paní Martinu Novotnou. Musím říci, že jsem maximálně šťastný, protože když se k částce, kterou jsme vydělali, přidá příspěvek od ČSSZ a paní Novotná vlastní prostředky, může si nové auto pořídit! Takže ještě jednou obrovské poděkování všem, kteří se na této akci nějak podíleli a přispěli tím na dobrou věc, není to v dnešní době úplně obvyklé.

Výsledná částka 51 688,– Kč byla předána paní Novotné na závěr akce na základě darovacích smluv.

Street Busters pro Leničku

V sobotu 30.ledna 2010 vystoupí znovu téměř 250 členů všech věkových složek tanečního klubu Street Busters ve společenském sále v DKO. Je to opakování akce Street Busters promo show 2009, která proběhla 18.prosince 2009 a kterou navštívilo cca 600 diváků. Tentokrát se však jedná o charitativní akci, jejíž výtěžek bude věnován na koupi auta typu Peugeot Partner(Citroen Berlingo) s úpravou pro zadní nájezdovou rampu. Auto bude sloužit pro přepravu osmnáctileté Leničky Novotné z Jihlavy, která se narodila s dětskou mozkovou obrnou a je na invalidním vozíku. Leničce loni tragicky zemřel tatínek a tím se jejich životní situace ještě zhoršila. Věříme, že se najde spousta lidí, kteří rádi přispějí zakoupením vstupenky nebo sponzorským darem. Takže pokud se vám naše Promo show líbila nebo jste ji nestihli a chcete přispět na dobrou věc, nenechte si ujít akci Street Busters pro Leničku!!! Vstupenky budou v předprodeji od pondělí 18.ledna (Předprodej vstupenek, 3.patro v DKO), cena zůstává stejná – 120,– Kč na sezení a 80,– Kč na stání. Začátek akce bude v 18.00, od 17.30 bude sál přístupný pro diváky. Z celkového výtěžku bude uhrazen nájem za společenský sál (ten nám byl snížen na minimální částku) a zbývající část vybraných peněz bude předána na konci akce přímo mamince Leničky paní Martině Novotné.

Informace pro veřejnost

12. a 13.ledna: Dny otevřených dveří Street Busters- kdokoliv se může přijít podívat na jakýkoliv trénink Street Busters, všechny tréninky probíhají v DKO
14.ledna: První taneční lekce pro veřejnost- pro ty, kteří chtějí street dance zatím jen vyzkoušet nebo nemají možnost chodit pravidelně na tréninky nebo nechtějí chodit na předražené lekce mimojihlavských tanečních škol, délka lekce je 60 minut a cena je 50 korun, lekce pro veřejnost bude každý čtvrtek od 19.00 do 20.00
18.ledna: Zápisy pro nové členy- Pro velký zájem veřejnosti rozšiřujeme kapacity!!! Takže neváhejte a využijte šanci stát se tanečníkem úspěšného tanečního klubu Street Busters. Zápisy proběhnou v následujících časech:

MIKRO(narození 2003 a 2004)- 16.00– 16.30
DĚTI(narození 1999 až 2002)- 16.30– 17.00
HVK (narození 1994 a starší)- 17.00– 17.30

Všechny konkurzy se konají na baletním sále(3.patro) v DKO, Tolstého 2.

30.ledna: Street Busters Promo show- tentokrát pod názvem Street Busters pro Leničku
V sobotu 30.ledna 2010 vystoupí znovu všechny složky Street Busters na společenském sále v DKO. Tentokrát se jedná o charitativní akci, jejíž výtěžek bude věnován na koupi auta pro maminku osmnáctileté Leničky, která se narodila s dětskou mozkovou obrnou a od narození je na invalidním vozíku. Leničce loni tragicky zemřel tatínek a tím se jejich životní situace ještě zhoršila. Věříme, že se najde spousta lidí, kteří rádi přispějí zakoupením vstupenky nebo sponzorským darem. Takže pokud se vám naše Promo show líbila nebo jste ji nestihli a pokud chcete přispět na dobrou věc, nenechte si ujít akci Street Busters pro Leničku!!! Vstupenky budou v předprodeji od pondělí 18.ledna (Předprodej vstupenek, 3.patro v DKO), cena zůstává stejná- 120 korun na sezení a 80 korun na stání. Začátek akce bude v 18.00, od 17.30 bude sál přístupný pro diváky. Všichni tanečníci budou mít sraz v 17.00 na baletním sále. Z celkového výtěžku bude uhrazen nájem za společenský sál (ten nám byl snížen na minimální částku) a zbývající část vybraných peněz bude předána přímo mamince Leničky.

Street Busters Promo show 2009

Tak je to za námi a bylo to supeeer!!! Děkujeme všem našim tanečníkům za skvělé výkony, trenérkám za krásné choreografie a dík patří také divákům, kteří nás přišli podpořit. A že jich nebylo málo!!! První týden trénování budeme přijímat závazné objednávky na DVD ze Street Busters Promo show 2009. A vzhledem k tomu, že se spoustě lidem líbily kalendáře, které jsme předávali trenérkám, bude možnost objednat i ty.

Street Busters Promo show 2009

V pátek 18.prosince se uskuteční Street Busters Promo show 2009, kde vystoupí všech 250 tanečníků Street Busters!!! Zahájení programu bude v 19.00, od 18.30 bude sál otevřený pro diváky. Délka programu bude cca dvě hodiny. Všichni vystupující se musí zúčastnit generálky, která bude probíhat 18.prosince od 16.00, sraz bude v 16.00 na baleťáku. Složky Baby 1 a Baby 2 budou mít sraz až v 18.00 na baleťáku. Je potřeba vzít si na generálku všechny kostýmy, všichni budeme na sále zůstávat až do vystoupení. Vstupenky budou v předprodeji od čtvrtka 3.prosince (Předprodej vstupenek, 3.patro v DKO, tel. 567 307 745). Cena vstupenek: sezení- 120 korun, stání- 80 korun, děti do 6 let mají vstup zdarma(bez nároku na židly). Kdo chcete sedět na dobrých místech, kupujte vstupenky co nejrychleji!!! Minule byly vstupenky rychle vyprodány.

Jak to bylo na "Tábor Battle 2009"(1.11.2009) a "K.O. Battle 2009"(22.11.2009)

Přiznám se, že z letošních battlových soutěží jsem měl trochu strach, vždyť ve všech věkových složkách(děti, junioři, HVK) máme samé nováčky. Tedy ne služebně(tanečně), ale věkem, protože většina přecházela z mladších do starších. Takže žádné super výsledky jsem pro jistotu neočekával :-). Jsem rád, že jsem se mýlil a vstup do nové taneční sezóny se nám opravdu vydařil.

Pro „Děti A“ byla soutěž 1.11.2009 v Táboře „křest ohněm“. Vystupovali poprvé ve velké konkurenci již zkušenějších tanečníků, ať už v sólech, nebo v týmech. Výsledky tomu trochu odpovídaly(sóla 12 dětí v intervalu 24.-39.místo z 39, týmy 8.místo z 8), ale nějak se začít musí a rozhodně musíme děti pochválit, protože 22.11.2009, tj. o tři týdny později, na K.O. Battlech v Praze vybojovaly vynikající 5. místo z 8 týmů. Sice jim o jedno místo uteklo battlové klání, ale i tak super výsledek!

Juniorská kategorie je tradičně velice silná a nejpočetnější. Z jednotlivců je třeba vyzdvihnout mimořádný výkon Sabči Solničkové, která v Táboře získala 1.místo z 88 soutěžících! Ale nezklamali ani další junioři a do battlů se probojovaly ještě Verča Dufková – 13.místo a Aneta Kristková – 24.místo. Na K.O.Battlech v Praze to dopadlo také skvěle, vždyť Sabča opět zabodovala a její 2.místo z 87 zúčastněných je vynikající, a velice dobře nás reprezentovali také další junioři – Klárka Dusilová – 12.místo, Verča Dufková 20. místo a Aneta Kristková 21.místo. V soutěži týmů předvedli „Junioři A“ v obou soutěžích solidní demo, v Táboře obsadili 8.místo z 12, v Praze jim nakonec o jedno místo utekl postup do battlů a skončili 9. z 13.

V hlavní věkové kategorii(HVK) soutěží taneční špička z celé republiky a prosadit se je velice těžké. Přesto jsme se v Táboře umístili velice solidně, Klárka Peroutková 17.místo, Verča Růžičková 29.místo a Andží Číhalová 33.místo, to vše ze 72 tanečnic, do battlů postupovalo 16. Ještě většího úspěchu se nám podařilo dosáhnout v Praze, kde se podařilo probojovat Klárce Peroutkové až na vynikající 5.místo ze 70 tanečnic. Demo HVK po velice dobrém výkonu obsadilo v Táboře 8.místo z 20, v Praze 11.místo z 19 týmů.

Pořád je co zlepšovat, ale rozhodně jsme se na obou kvalitních a silně obsazených battlových soutěžích neztratili a jsem rád, že si držíme vysokou úroveň, kterou jsme nasadili v minulé taneční sezoně. Všem, kteří nás skvěle reprezentovali, gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do dalších soutěží. O náš taneční klub STREET BUSTERS je stále větší zájem a jsme rádi, že téměř 250 členů u nás nachází velice kvalitní taneční výuku, která jim velkou měrou vyplňuje jejich volný čas. Proto si také dovolujeme pozvat všechny příbuzné, známé, kamarády a širokou veřejnost na tradiční „Street Busters promo show 2009“, která se bude konat pátek 18.12. ve společenském sálu DKO v Jihlavě.

Předprodej lístků bude zahájen 3.12. ve 3.patře DKO.

K.O. Battly v Praze: SUPEER UMÍSTĚNÍ!!!

Gratulujeme všem, kteří v neděli uspěli na K.O. Battlech v Praze- v juniorských sólech: Sabča 2.místo, Klárka Dusilová 12.místo, Verča Dufková 20.místo, Anet Kristková 21.místo. Tato umístění jsou vzhledem k silné a veliké konkurenci (celkem 105 soutěžících)fakt super. V hvk sólech se probojovala Klárka až na 5.místo a to je mazec, protože v této kategorii soutěžilo celkem 80 nejlepších tanečnic z celé republiky!!! Velký pokrok udělaly také děti, kterým battle unikl o jedno místečko, skončily paté z devíti soutěžných teamů. Moc se vydařily i dema juniorů a hvk, příště postup určitě vyjde. Děkujeme za podporu všech, co jeli s námi i rodičů, kteří se přijeli podívat.

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru