|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Naši tanečníci dnes přivezli tři poháry ze soutěže Žďár tančí

Dnešek byl pro Street Busters velmi úspěšný!!! Junioři B získali první místo, Hvk B druhé místo a Hvk Basic třetí místo! Gratulujeme:)

Soutěž Žďár tančí 2010

V sobotu 29.května nás budou reprezentovat na soutěži ve Žďáru nad Sázavou složky Děti B, Děti Basic, Junioři B, Junioři Basic, Hvk B a Hvk Basic. To znamená, že na této soutěži bude mít Street Busters přes 100 tanečníků!
Děti B a Děti Basic budou mít sraz v 7.30 u DKO, návrat přibližně ve 13.00.
Junioři B, Junioři Basic, Hvk B a Hvk Basic budou mít sraz v 10.45 u DKO, návrat přibližně ve 20.00.

Cena autobusu je 100 korun a každý tanečník bude platit 50 korun startovné.

Workshop s Pitkinem

V sobotu 22.května se můžeme těšit na workshopy s Pitkinem (BDS Academy). Tyto workshopy jsou povinné pro všechny áčka, můžou dorazit i zájemci z béček:)

Harmonogram
11.30–13.00– Děti A
13.00–14.30– Busters Unit
15.00–16.30– Hvk A
16.30–18.00– Junioři A

Cena jedné lekce je 150 korun.

Taneční lekce pro veřejnost

Taneční klub Street Busters zve příznivce street dance na taneční lekce pro veřejnost, které probíhají každý čtvrtek od 19.00 do 20.00 na Céčku (postranní vchod DKO vedle zastávky trolejbusu). Cena jedné lekce je 50 korun. Lekce na sebe nenavazují, můžete tedy chodit i nepravidelně. Mezi stálými návštěvníky máme i rodiče dětí z našeho klubu:)

Kdo nezaplatil školné, NESMÍ NA TRÉNINKY!!!!

I přesto že školné na druhé pololetí mělo být uhrazeno do konce února, cca 50 členů platbu stále neprovedlo!!! A co je horší- 38 z nich ani nevyužilo možnosti se domluvit na pozdější termín platby!!! Informace o placení školného jsou v aktualitách od 8.února- Je to tedy už měsíc! Na fórum jsme tyto informace dávali ještě dříve, nehledě na to, že placení stále připomínají i trenérky na tréninzích. Proto sem dávám seznam členů, kteří mají ZAKÁZÁN přístup na trénink, dokud nezaplatí. Je dost možné, že kvůli tomu nebudou postaveni do vystoupení. Omluvy typu: My jsme o tom nevěděli…Nekoukáme na stránky…OPRAVDU NEJSOU NA MÍSTĚ. Každý ví, že tu informace o placení najde a každý ví, že se školné platí pololetně. Dali jsme vám tedy měsíc navíc, školné by správně mělo být uhrazeno do konce ledna.

JUNIOŘI BASIC: Kulhánková Alena, Macháčková Anikka

Hříšníky budu postupně umazávat podle došlých plateb!

Máme mistryni ČR!

MČR Street Battle 2010 – Ostrava 13.února

Začnu netradičně shrnutím výsledků battlů jednotlivců a teamů:

Děti:
5.místo – demo Fresh Prince

7.místo -Kristýnka Štěpánová
11.místo – Rozárka Havlíčková
13.místo – Baruška Báťová

Junioři:
4.místo – demo Kong Pong

1.místo – Sabča Solničková – Mistryně ČR

HVK:
4.místo – demo Dance and Fun

Letos jsme do Ostravy s příliš velkým očekáváním nejeli. Ve všech battle teamech jsme totiž měli čerstvé „benjamínky“, kteří postoupili z nižších věkových kategorií. O to více je třeba pochválit naše děti, které v jednotlivcích doopravdy zaválely a to, že se tři z nich dostaly do battlů je úplně super. Svoje demo Fresh Prince také zvládly na výbornou, výkony všech teamů byly poměrně vyrovnané, takže páté místo rozhodně není ostuda.

Sabča Solničková po úspěších v pohárových sólo battlech juniorů z Tábora(1.místo)a z Prahy(2.místo) přidala úspěch nejvyšší. V Ostravě s převahou rozdrtila konkurenci(67 nej­lepších juniorů z celé republiky) a můžeme z hrdostí říct, že máme juniorskou mistryni ČR ve Street Battle sólech! Junioři se svým demem Kong Pong postupovali do finále z druhého místa, což může potěšit trenérku a autorku choreografie Klárku Peroutkovou, ale v battlech jim chyběl potřebný krůček ke štěstí a nakonec obsadili těsně 4.místo.

Co mě však nejvíc potěšilo byl výkon dospěláckého battle teamu. Holky skvěle postavily a hlavně zatancovaly svoje demo, takže postoupily mezi 8 nejlepších z 18 teamů z celé České republiky! V prvním battlu proti brněnskému BeatUpu začaly trochu ustrašeně, ale potom se rozjely, což porota po zásluze ocenila postupem do semifinále. Tady v souboji o finále prohrály s B-Freshem a čekal je battle o třetí místo s Dynamicem Brno. Tady se rozpoutal neskutečný masakr, protože holky sehrály s Dynamicem naprosto vyrovnanou partii a do poslední chvilky nebylo jasné, na čí stranu se porota přikloní. Že nakonec obsadily 4.místo vůbec nevadí, vždyť jsou čtvrtí na mistrovství ČR! Musím vyzdvihnout výkon celého teamu, poprvé jsem měl opravdový pocit spolupráce všech, připravily si skvělé vstupy a i ty trochu „zakřiknuté“ konečně vystrčily svoje růžky a ukázaly, co v nich vlastně je. Vstupy perfektně doplňovala naše jediná b-girl Alča Mísařová, u které bych se rád zastavil. Alča je členkou jihlavské breakdanceové crew Half-Brothers a souběžně členkou našeho klubu Street Busters. Jako jediná holka mezi kluky nás reprezentovala na MČR breakových battlů, do kterých postoupila. V prvním battlu sice vypadla, ale mezi přítomnými b-boys, kteří ocenili každý její tríček potleskem, si získala ohromný respect.

Celkově jsem s letošním MČR Street Battle v Ostravě velmi spokojený jak z hlediska organizace, tak z projevu všech z našeho klubu. Jak děti, tak i junioři dokázali s konkurencí držet krok a svým projevem mě mile překvapili. Z čeho jsem však nejvíc nadšený je výkon HVK battle teamu, který uspěl nad očekávání a konečně se dá říci, že se na profi úrovni netančí jen v Praze nebo Brně, ale i v Jihlavě. Bylo by jenom dobře, kdyby si někdo všiml, že v Jihlavě není jen hokej nebo fotbal, ale také street dance, který se tančí na vrcholové úrovni.

Placení školného

Školné na druhé pololetí je nutné uhradit do konce února. Tentokrát se školné platí pouze přes účet- vybírání peněz v hotovosti se nám bohužel již několikrát vymstilo, proseděli jsme zbytečně spoustu hodin na baleťáku a i přesto zaplatilo hodně lidí až po posledním určeném termínu. Kdo školné do této doby neuhradí, aniž by se s námi individuálně domluvil, přestává být členem Street Busters. Výše školného je následující:

Baby 1 a 2– 1 000,– Kč na pololetí
Složky Basic- 800,– Kč na pololetí (kromě HVK Basic, ti platí už také 1.600,–)
Všechny ostatní složky- 1 600,– Kč na pololetí

Pokud má někdo ve Street Busters sourozence, platí pro něj sleva 25 % na školné.

Platba na účet:
Číslo účtu: 224204555/0300 u ČSOB
Variabilní symbol: datum narození ve tvaru ddmmrrrr(příklad 24.9.2008 je 24092008)

Specifický symbol:
11– baby 1
12– baby 2
21– mikro
31– děti A
32– děti B
33– děti basic
41– junioři A
42– junioři B
43– junioři basic
51– Busters Unit
52– hvk A
53– hvk b
55– hvk basic

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru