|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

K.O. Battly v Praze

V neděli 22.11. jedou battle teamy dětí, juniorů a hvk soutěžit na pražské K.O. Battly. Odjezd bude pravděpodobně o půl 7 od DKO, autobus je zdarma. Startovné je 100 korun na disciplínu. Vstupné pro dospělé je 100 korun, pro osoby mladší 15ti let 50 korun. Návrat nejspíš opět v pozdních večerních hodinách.

Předběžný harmonogram
06:45 OTEVŘENÍ MÍSTA KONÁNÍ SOUTĚŽE
07:00–08:30 Prezence soutěže
09:30–09:40 Porada odborné poroty
10:00 ZAHÁJENÍ TANEČNÍ SOUTĚŽE
20:00 Ukončení a vyhlášení výsledků soutěže věkové kategorie Děti
21:00 Ukončení a vyhlášení výsledků soutěže věkové kategorie Junioři
22:00 Ukončení soutěže věkové kategorie Dospělí
UPOZORNĚNÍ: Výše uvedený časový harmonogram je pouze PŘEDBĚŽNÝ, nelze ho považovat za závazný! Přesnější časový harmonogram bude sestaven po uzávěrce přihlášek na soutěž, na základě skutečného počtu přihlášených tanečníků.

Porota
Gábor Patrik, Nobru, Olšovský Miro, RANČÁK Filip, Roby Spy

Adresa
Sportovní hala Sokol Vinohrady, Polská 2400/1, 120 00 Praha 2

Street Battle Tábor

Gratulace Sabče k prvnímu místu a battle teamu hvk k postupu mezi osm nejlepších dem!!!

Street Battle Tábor

Odjezd v neděli v 7.00 od DKO, autobus je zdarma. Startovné je 100 korun na každou disciplínu. Vstupné pro diváky je 100 korun, pro mladší 15 let 50 korun. Návrat v pozdních večerních hodinách(prav­děpodobně ne dříve než ve 22.00). Kdo z rodičů bude chtít, může si pro své děti samozřejmě přijet během odpoledne. Soutěž začíná v 9.30., děti by měli mít soutěžení za sebou do 17.00. Adresa:Hotel Palcát, tř. 9. května 2471, 390 01 Tábor

Víkendové soustředění s BDS Academy

Sobota 10.10.

9.00–10.30– Busters Unit- Pitkin (house) céčko
9.00–10.30– Hvk A- Andy (house) baleťák
10.30–12.00– Junioři A- Wahe (lock) céčko
10.30–12.00– Děti A- Dano (house) baleťák
12.00–13.30– Busters Unit- Andy (house) baleťák
12.00–13.30– Hvk B+Junioři B- Pitkin (hip hop) céčko
13.30–15.00– Hvk A+Busters Unit- Wahe (pop) baleťák
13.30–15.00– Junioři A- Dano (house) céčko
15.00–16.30– Děti A- Andy (hype) baleťák
15.00–16.30– Hvk A- Pitkin (hype) céčko
16.30–18.00– Hvk B+Junioři B- Wahe (house) baleťák
16.30–18.00– Busters Unit (hype) céčko
18.00–19.30– Junioři A- Andy (break) baleťák
18.00–19.30– Děti A- Pitkin (hip hop) céčko
Večer párty na baleťáku!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neděle 11.10.

9.00–10.30– Děti A- Wahe (lock) baleťák
9.00–10.30– Busters Unit- Dano (house) céčko
10.30–12.00– Hvk B+Junioři B- Andy (hype) baleťák
10.30–12.00– Junioři A- Pitkin (RnB) céčko
12.00–13.30– Hvk A- Wahe (lock) baleťák
12.00–13.30– Junioři A- Dano (hype) céčko
13.30–15.00– Děti A- Andy (house) baleťák
13.30–15.00– Busters Unit- Pitkin (hip hop) céčko
15.00–16.30– Hvk B+Junioři B- Wahe (hip hop) céčko
15.00–16.30– Hvk A- Dano (hip hop) baleťák

Cena za jeden workshop je 120 korun. Všechny workshopy proběhnou v DKO na baleťáku a na céčku.

Placení školného

Školné na první pololetí je nutné uhradit do 1.10. 2009. Kdo školné do této doby neuhradí, aniž by se s námi individuálně domluvil, přestává být členem Street Busters. Výše školného je následující:

Baby 1 a 2– 1 000,– Kč na pololetí
Složky Basic- 800,– Kč na pololetí
Všechny ostatní složky- 1 600,– Kč na pololetí

Pokud má někdo ve Street Busters sourozence, platí pro něj sleva 25 % na školné.

Platba na účet:
Číslo účtu: 224204555/0300 u ČSOB
Variabilní symbol: datum narození ve tvaru ddmmrrrr(příklad 24.9.2008 je 24092008)

Specifický symbol:
11– baby 1
12– baby 2
21– mikro 1
22– mikro 2
31– děti A
32– děti B
33– děti basic
41– junioři A
42– junioři B
43– junioři basic
51– Busters Unit
52– hvk A
53– hvk b
54– hvk c
55– hvk basic

Platit v hotovosti můžete ve dnech 29.9., 30.9. a 1.10. od 17.00 do 19.00 na baletním sále.

Další šance pro nové členy

Pro velký zájem veřejnosti rozšiřujeme kapacity!!! Takže neváhejte a využijte šanci stát se tanečníkem úspěšného tanečního klubu Street Busters. V příštím týdnu proběhnou další konkurzy a to v následujících časech:

15.9. MIKRO(na­rození 2003 a 2004)- 15.30–17.00
15.9. HVK (narození 1994 a starší)- 18.30–20.00
16.9. DĚTI(na­rození 1999 až 2002)- 15.00–16.30

Všechny konkurzy se konají na baletním sále(3.patro) v DKO, Tolstého 2. Všichni zájemci musí být přítomni po celou dobu konkurzu dané kategorie(nep­řicházet v průběhu)!!! Je nutné mít s sebou převlečení a přezutí na tancování a pití.

Registrace

Ahoj, tak tady máte popsanou registraci. Pečlivě si to přečtěte. Nejčastější chybou je, že se někdo zaregistruje pouze do fóra. Pro plnou registraci je potřeba vyplnit i druhou tabulku(Chci se stát členem).

1. Klikni vpravo nahoře na registrovat – vyplníš všechny údaje označené křížkem, potom klikni na registrovat vpravo dole a na tvůj vyplněný e-mail přijde zpráva s odkazem, na ten klikni a registrace se potvrdí. Je to ochrana proti spamu. V loginu a heslu nepoužívejte jiné znaky než písmena a číslice!!!
Tím jste se zaregistrovali jen do fóra!

Teď dál – jak vyplnit přihlášku:

2. Přihlásit se – login a heslo vyplníš vpravo nahoře, klikni na přihlásit a vpravo nahoře se ti objeví tvůj login a odhlásit

3. Klikni na svůj login – objeví se formulář, který jsi vyplnil při registraci do fóra, vedle je nový odkaz Chci se stát členem

4. Klikni na Chci se stát členem – objeví se nový formulář, kde vyplníš další údaje – adresa, datum narození a v případě mladších 15 let i kontaktní údaje na zákonného zástupce(rodiče)

5. Klikni na Uložit změny – objeví se Změna byla uložena – chceš vytisknout přihlášku?

6. Klikni na chceš vytisknout přihlášku? – objeví se náhled přihlášky člena, zkontroluj všechny údaje.

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru