|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Street Battle Tábor

Odjezd v neděli v 7.00 od DKO, autobus je zdarma. Startovné je 100 korun na každou disciplínu. Vstupné pro diváky je 100 korun, pro mladší 15 let 50 korun. Návrat v pozdních večerních hodinách(prav­děpodobně ne dříve než ve 22.00). Kdo z rodičů bude chtít, může si pro své děti samozřejmě přijet během odpoledne. Soutěž začíná v 9.30., děti by měli mít soutěžení za sebou do 17.00. Adresa:Hotel Palcát, tř. 9. května 2471, 390 01 Tábor

Víkendové soustředění s BDS Academy

Sobota 10.10.

9.00–10.30– Busters Unit- Pitkin (house) céčko
9.00–10.30– Hvk A- Andy (house) baleťák
10.30–12.00– Junioři A- Wahe (lock) céčko
10.30–12.00– Děti A- Dano (house) baleťák
12.00–13.30– Busters Unit- Andy (house) baleťák
12.00–13.30– Hvk B+Junioři B- Pitkin (hip hop) céčko
13.30–15.00– Hvk A+Busters Unit- Wahe (pop) baleťák
13.30–15.00– Junioři A- Dano (house) céčko
15.00–16.30– Děti A- Andy (hype) baleťák
15.00–16.30– Hvk A- Pitkin (hype) céčko
16.30–18.00– Hvk B+Junioři B- Wahe (house) baleťák
16.30–18.00– Busters Unit (hype) céčko
18.00–19.30– Junioři A- Andy (break) baleťák
18.00–19.30– Děti A- Pitkin (hip hop) céčko
Večer párty na baleťáku!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neděle 11.10.

9.00–10.30– Děti A- Wahe (lock) baleťák
9.00–10.30– Busters Unit- Dano (house) céčko
10.30–12.00– Hvk B+Junioři B- Andy (hype) baleťák
10.30–12.00– Junioři A- Pitkin (RnB) céčko
12.00–13.30– Hvk A- Wahe (lock) baleťák
12.00–13.30– Junioři A- Dano (hype) céčko
13.30–15.00– Děti A- Andy (house) baleťák
13.30–15.00– Busters Unit- Pitkin (hip hop) céčko
15.00–16.30– Hvk B+Junioři B- Wahe (hip hop) céčko
15.00–16.30– Hvk A- Dano (hip hop) baleťák

Cena za jeden workshop je 120 korun. Všechny workshopy proběhnou v DKO na baleťáku a na céčku.

Placení školného

Školné na první pololetí je nutné uhradit do 1.10. 2009. Kdo školné do této doby neuhradí, aniž by se s námi individuálně domluvil, přestává být členem Street Busters. Výše školného je následující:

Baby 1 a 2– 1 000,– Kč na pololetí
Složky Basic- 800,– Kč na pololetí
Všechny ostatní složky- 1 600,– Kč na pololetí

Pokud má někdo ve Street Busters sourozence, platí pro něj sleva 25 % na školné.

Platba na účet:
Číslo účtu: 224204555/0300 u ČSOB
Variabilní symbol: datum narození ve tvaru ddmmrrrr(příklad 24.9.2008 je 24092008)

Specifický symbol:
11– baby 1
12– baby 2
21– mikro 1
22– mikro 2
31– děti A
32– děti B
33– děti basic
41– junioři A
42– junioři B
43– junioři basic
51– Busters Unit
52– hvk A
53– hvk b
54– hvk c
55– hvk basic

Platit v hotovosti můžete ve dnech 29.9., 30.9. a 1.10. od 17.00 do 19.00 na baletním sále.

Další šance pro nové členy

Pro velký zájem veřejnosti rozšiřujeme kapacity!!! Takže neváhejte a využijte šanci stát se tanečníkem úspěšného tanečního klubu Street Busters. V příštím týdnu proběhnou další konkurzy a to v následujících časech:

15.9. MIKRO(na­rození 2003 a 2004)- 15.30–17.00
15.9. HVK (narození 1994 a starší)- 18.30–20.00
16.9. DĚTI(na­rození 1999 až 2002)- 15.00–16.30

Všechny konkurzy se konají na baletním sále(3.patro) v DKO, Tolstého 2. Všichni zájemci musí být přítomni po celou dobu konkurzu dané kategorie(nep­řicházet v průběhu)!!! Je nutné mít s sebou převlečení a přezutí na tancování a pití.

Registrace

Ahoj, tak tady máte popsanou registraci. Pečlivě si to přečtěte. Nejčastější chybou je, že se někdo zaregistruje pouze do fóra. Pro plnou registraci je potřeba vyplnit i druhou tabulku(Chci se stát členem).

1. Klikni vpravo nahoře na registrovat – vyplníš všechny údaje označené křížkem, potom klikni na registrovat vpravo dole a na tvůj vyplněný e-mail přijde zpráva s odkazem, na ten klikni a registrace se potvrdí. Je to ochrana proti spamu. V loginu a heslu nepoužívejte jiné znaky než písmena a číslice!!!
Tím jste se zaregistrovali jen do fóra!

Teď dál – jak vyplnit přihlášku:

2. Přihlásit se – login a heslo vyplníš vpravo nahoře, klikni na přihlásit a vpravo nahoře se ti objeví tvůj login a odhlásit

3. Klikni na svůj login – objeví se formulář, který jsi vyplnil při registraci do fóra, vedle je nový odkaz Chci se stát členem

4. Klikni na Chci se stát členem – objeví se nový formulář, kde vyplníš další údaje – adresa, datum narození a v případě mladších 15 let i kontaktní údaje na zákonného zástupce(rodiče)

5. Klikni na Uložit změny – objeví se Změna byla uložena – chceš vytisknout přihlášku?

6. Klikni na chceš vytisknout přihlášku? – objeví se náhled přihlášky člena, zkontroluj všechny údaje.

Konkurzy pro nové členy

Konkurzy pro nové členy proběhnou v pondělí 7.9. a to v následujících časech:

BABY(narození 2005 a 2006)- 15.00–15.30

MIKRO(narození 2003 a 2004)- 15.30–16.30

DĚTI(narození 1999 až 2002)- 16.30– 17.30

JUNIOŘI(narození 1995 až 1998)- 17.30–19.00

Hlavní věková kategorie(narození 1994 a starší)- 19.00–20.30

Všechny konkurzy se konají na baletním sále v DKO(3.patro). Všichni zájemci musí být přítomni po celou dobu konkurzu(nepřichá­zet v průběhu)!!! Je nutné mít s sebou převlečení a přezutí na tancování a pití.

Informace o nové taneční sezóně

Rozřazovací tréninky se uskuteční už 2. až 4.září. Přesné časy a seznamy kdo má kam přijít, sem dáme koncem prázdnin, pracuje se na tom. Konkurzy pro nové členy proběhnou v pondělí 7.září- bližší info se tu objeví koncem prázdnin. Školné na pololetí bude od září 1600 korun, pro Baby 1000 korun a pro Hvk Basic 800 korun. Pokud potřebuje kdokoliv podrobnější info nebo má jakékoli otázky, zodpovíme vše na mailu info@street-busters.cz. Užívejte prázdniny:)

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru