|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Street Busters Summmer Promo show 2013

Street Busters Summmer Promo show 2013 se uskuteční v neděli 9.června na společenském sále v DKO! Představí se zde svými vystoupeními všech 250 tanečníků Street Busters, od čtyřletých dětí až po dospělé. Stejně jako na zimní Promo show se můžete těšit na skvělého moderátora Sancheze. Opět nás čekají dvě Promo show za sebou (15.00 a 18.00).
Předprodej vstupenek bude zahájen v úterý 21.května v 16.00 (Předprodej vstupenek DKO, POZOR Předprodej se přesunul- nyní stejný vchod jako na náš sál Céčko). Pokud chcete sedět na dobrých místech, kupujte vstupenky co nejdříve! Cena: stání- 80 korun, sezení- 120 korun. Prodejní dobu najdete zde: http://www.dko.cz/…tupenek.html První den nelze vstupenky zamlouvat, funguje pouze přímý prodej.

Těšíme se na vás :)

Street Busters Talent 2013

V pondělí 6.května se konečně uskuteční Street Busters Talent 2013! Sraz soutěžících bude v 17.00 na Malé scéně v DKO. Diváci mohou do sálu od 17.45. Začátek soutěže v 18.00.
Prosíme soutěžící, aby si hudbu donesli na CD nebo na „flashce“. V dětské kategorii máme 5 týmů a v juniorské budou soutěžit 3 týmy.

Moc se těšíme na vaše vystoupení:)

Street Busters Talent- poslední změna termínu

Soutěž Street Busters Talent se definitivně posouvá na pondělí 6.května. Důvodem jsou prosby několika soutěžících, protože nestíhají vystoupení připravit (často kvůli tomu, že byl teď pořád někdo nemocný). Už takhle máme málo soutěžících a proto jsme soutěžícím vyšli vstříc a termín posunuli.
Doufáme tedy, že se přidají ještě další skupinky, když do soutěže je ještě tolik času!
Zúčastnit se mohou Děti A, Děti B, Děti Basic, Junioři A, Junioři B, Junioři Basic a všechny Hvk. Jedná se o soutěž teamů (minimální počet tanečníků: 2, maximální počet: 6). Každý team si vymyslí svoje vlastní vystoupení (choreografii), sestříhá hudbu, domluví se na kostýmy atd. Sestavy si tanečníci budou vymýšlet a nacvičovat ve svém volném čase a ve vlastním prostoru. K dispozici jsou i volné tréninky každou středu od 18.30 do 20.00 na céčku a soboty 13.dubna a 4.května od 9.00 do 12.00 na baleťáku. Časový limit vystoupení je 2 až 4 minuty, ve vystoupení se mohou využívat všechny styly street dance. Soutěž bude rozdělená na věkové kategorie- Děti, Junioři, Hvk. Porota bude složená z trenérek Street Busters a v závěru soutěže budou vyhlášeny nejlepší choreografie.
Připomínáme, že soutěž není povinná pro všechny tanečníky, ale je určená pro ty, kteří chtějí zkusit sami něco vytvořit a jsou ochotni tomu věnovat část svého volného času.

V případě dotazů mě kontaktujte na tel: 739 302 079, na mailu: info@street-busters.cz nebo na Facebooku.
Doufáme, že vás bude co nejvíc a těšíme se na vaše vystoupení :)

Street Busters na regionálním kole formací v Brně

V sobotu 16.března reprezentovalo Street Busters na Regionálním kole formací v Brně téměř sto našich tanečníků. Všechny naše choreografie soutěžily v taneční disciplíně street dance a zastoupení jsme měli ve všech třech věkových kategoriích- děti, junioři a hlavní věková kategorie.
Děti A:
1.místo- Ladies Party, choreografie Verča Peroutková

Junioři A:
1.místo- BoutTa' Bubble- choreografie Verča a Klárka Peroutkovy

Junioři B:
2.místo- Legendárná crew, choreografie Peťa Baštová

Hvk A:
3.místo- Dear Angels, choreografie Verča Peroutková

Busters Ladies:
1.místo- Love is You- choreografie Verča a Klárka Peroutkovy

Všechny naše choreografie postupují na Mistrovství Moravy, které bude koncem dubna v Přerově. Moc gratulujeme všem soutěžícím i trenérkám!

Sobotní soutěž formací v Brně- Děti A, Junioři A, Junioři B, Hvk A a Busters Ladies

Už tuto sobotu vyráží téměř 100 našich tanečníků na Regionální kolo formací pro Jihomoravský kraj a Vysočinu do Brna! Na soutěž budeme vypravovat dva autobusy, které si soutěžící hradit nebudou, celou částku uhradí Street Busters. Za všechny soutěžící jsou zaplaceny i poplatky do taneční organizace CDO (300 korun). Takže v tuto chvíli jste za poplatek do CDO a autobus do Brna ušetřili kolem 500 korun.
První sraz bude v 10.30 u DKO- pouze Děti A a Junioři A.
Druhý sraz bude ve 12.30 u DKO- platí pro Juniory B, Hvk A a Busters Ladies.
Přibližný harmonogram soutěže pro naše tanečníky:
Děti A- 13.30
Junioři B- 15.45
Junioři A- 16.10
Hvk A- 18.15
Busters Ladies- 19.00
Předpokládaný konec soutěže 19.35.

Místo konání: Bobycentrum, Sportovní 2a, Brno

Každý soutěžící si hradí startovné na soutěž 100 korun.

Všem přejeme hodně štěstí :)

Street Busters Talent- změna termínu

Kvůli nízkému počtu přihlášených skupin posouváme termín soutěže na středu 27.března. Doufáme, že to napravíte a přihlásí se víc skupin. Samozřejmě moc chválíme ty, kteří to stihli do původního termínu a doufáme, že vám čas navíc pomůže vystoupení ještě víc vypilovat :)

Street Busters získali na MČR Street Battle TAKE THE LEAD dva tituly VÍCEMISTR ČR!

Mistrovství ČR Street Battle TAKE THE LEAD, které se konalo 3.února v Brně, byla poslední battlová soutěž letošní sezóny a zároveň nejúspěšnější soutěž pro Street Busters v jeho historii. Na MČR nás reprezentovaly battle týmy dětí, juniorů a hlavní věkové kategorie.
Největším úspěchem je 2.místo Verči Dufkové v juniorských sólech. V obrovské konkurenci 135 soutěžících se jí podařilo protancovat až do finále!

Dalším velkým úspěchem je 2.místo našich juniorek v kategorii malé skupiny, kde soutěžilo celkem 20 týmů. I přesto, že ve skupince chyběla kvůli vysokým horečkám jedna tanečnice, se holkám podařilo z užšího výběru 8 skupin probojovat až na druhou nejlepší příčku.

V dětské kategorii sól získala 4.místo z celkového počtu 78 soutěžících Baruška Křenková.
Tým dětí skončil na 6.místě a tým hlavní věkové kategorie (Busters Ladies) obsadil 9.místo.

Všem soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci Street Busters a gratulujeme k úspěchům!

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru