|  registrovat

Taneční klub Street Busters o.s.

 

 
 

home > aktuality

Tréninky o jarních prázdninách

Tento týden vzhledem k jarním prázdninám netrénujeme! Užívejte volna a uvidíme se příští týden ❤

!!! Důležité info pro všechny tanečníky !!!

Dnes už na nové adrese❤
Před třemi týdny jsme vás informovali o stěhování do nových prostor. Od té doby denně pracujeme na tom, aby bylo na první týden v březnu vše nachystáno. Máme za sebou spoustu práce a mnohokrát jsme bojovali s myšlenkou, jestli vše tak rychle stihneme. ALE ZVLÁDLI JSME TO!

Od dnešního dne tedy začínáme trénovat v novém tanečním studiu na adrese Havlíčkova 58 (4.patro). Tréninky samozřejmě zůstávají dle současného rozvrhu, dny ani časy tréninků se nemění.
Na naší facebookové stránce najdete mapku, kde najdete vyznačené nejen taneční studio, ale i zastávky MHD a tipy na parkování.
Co se týče MHD- přímo před budovou se nachází zastávka Gorkého pro spoje A, F, 4 a 32, v opačném směru najdete zastávku taktéž pod názvem Gorkého- spoje A, D, 4 a 32.

Parkování Přímo v ulici je zaparkování většího množství aut spíše nereálné. Ale to asi všude v Jihlavě. Po pár parkovacích místech tedy najdete v ulici Gorkého a v přilehlých ulicích. Na mapce jsme vám vyznačili dvě velká parkoviště v dosahu 4 minut pěšky, tam by měli zaparkovat vždy všichni. Vjezd přímo do areálu možný je, ale parkovací místa mají pronajaté místní firmy. Na konci areálu je možné se otočit.

Těšíme se na Vás v našich nových prostorech❤

Ztráty a nálezy

Od dnešního dne do středy najdete na Céčku krabice „Ztráty a nálezy“. Jsou tam nalezené věci v průběhu posledních pár let až doteď, ke kterým se zatím nikdo nepřihlásil :D V průběhu těchto tří dnů máte možnost dohledat svojí zapomenutou věc. Ve čtvrtek a v pátek dáme zbývající věci k dispozici „na rozebrání“ našim tanečníkům. Pokud ještě i po té něco zbyde, věnujeme to na charitu.
Tak se přijďte mrknout, jestli mezi nalezenými dvaceti páry bot, nejsou třeba nějaké vaše 

!!! Důležité info pro všechny naše tanečníky !!!

A je to tady- nastal den “D” a my vám můžeme konečně oficiálně oznámit, že se budeme stěhovat do nových prostor.

Je to pro nás doslova životní rozhodnutí a přistupujeme k němu s nadšením ale i s obrovským respektem. Po nových prostorách pokukujeme už několik let, ale doteď nás nic neohromilo tak, abychom si řekli, že to je to pravé místo pro naší taneční školu a že nám to stěhování přes všechny ty veliké starosti bude za to stát. Minulý rok jsme na takové místo konečně narazili a teď máme za sebou osm měsíců neustálého zvažování, počítání, plánování, schůzek, komplikací.. A až dnešním dnem se definitivně rozhodlo, že od března můžeme začít trénovat na novém místě.

Možná vás napadá otázka, proč se vlastně chceme stěhovat. Důvod je úplně jednoduchý- chceme pro naše tanečníky, trenéry i rodiče kvalitnější a větší zázemí. Chceme místo, kde se budeme cítit konečně jako DOMA! A to nový prostor na sto procent splňuje.

Teď trošku konkrétněji. Zájem o naší taneční školu neustále roste a s ohledem na současné prostory můžeme doplnit jen pár míst v již fungujících skupinách, protože kapacita sálů nám více nedovolí. Tak veliký zájem nás samozřejmě moc těší ale upřímně se již několik let hrozíme chvíle, kdy budeme muset nové zájemce odmítat, protože pro ně nezbyde prostor. Já osobně jsem šťastná za každého nadšeného zájemce, který k nám přichází a bylo by mi moc líto říkat ne. Letos jsme navíc museli ač neradi rozvrhnout našim basic skupinám tréninky jen jednou týdně. Kapacitně jsou nám dva sály už málo.

Další komplikací v současných prostorách je střetávání našich tréninků s kulturními akcemi. Vzhledem k tomu, že sídlíme v Domě kultury je to pochopitelné. Přináší nám to ale často veliké problémy, kdy tréninky musíme přesouvat nebo rušit nebo musíme omezit hlasitost hudby, případně trénovat úplně bez hudby. Sály nevyužíváme jen my, takže není možné si vše zařídit podle našich představ a jsme si moc dobře vědomi, že ani zázemí pro naše trenéry nebo pro rodiče dětí není ideální.

Rozhodně ale DKO děkujeme za poskytnutí prostor po celou naší existenci a věříme, že se budeme nadále potkávat na našich akcích!

A kam se vlastně stěhujeme? Tím naším novým DOMA bude kompletně zrekonstruované patro ve čtyřpatrové budově na Havlíčkově ulici (bývalá posilovna). Momentálně pracujeme ze všech sil na rozvržení celého prostoru tak, aby nám přinesl co největší komfort nejen co se týče sálů, ale i šaten a zóny pro rodiče.

Na co se můžete těšit?

  • K dispozici budeme mít čtyři zrcadlové sály- krásné, velké a skvěle vybavené.
  • Další velkou výhodou je dostatek míst v šatnách- šatny by měly kapacitně vystačit pro pohodlné převlečení 120 tanečníků.
  • Součástí je i nově zrekonstruované a prostorné sociální zázemí.
  • Pro rodiče vytvoříme u centrální recepce “čekací” prostor, kde budou stolky se židlemi a další místa k usazení.
  • Pro nejmenší děti plánujeme malý dětský koutek.
  • Velkou přidanou hodnotou celého prostoru je zabudované odvětrávání a v létě i možnost klimatizace.
  • Pro naše trenéry budeme mít konečně důstojné místo k převlékání a k přípravě na tréninky.
  • Zařízena bude i kancelář, takže budeme mít vše důležité neustále při ruce.
  • Plánujeme spoustu akcí nejen pro naše tanečníky, ale i pro rodiče. Rádi bychom navázali spolupráci s fyzioterapeutem a poskytli tak nejlepší péči, kterou můžeme našim tanečníkům dát. Určitě chceme do rozvrhu začlenit i cvičení nebo taneční lekce pro veřejnost.

Co pro vás bude stěhování znamenat? Kromě všech vyjmenovaných pozitiv, budou s novým prostorem souviset samozřejmě i větší náklady na nájem a celkový provoz. Nemluvě o nákladech na rekonstrukci, které už v tuto chvíli raketově narůstají. V rámci toho budeme muset upravit školné na následující pololetí. Jsme si samozřejmě vědomi toho, že většina z vás už školné zaplatila. V tomto případě bude nutno školné dle nové tabulky doplatit. Omlouváme se za komplikace, ale opravdu jsme toto nemohli dát vědět ani o den dřív a věřte, že i nám toto přinese nemalé starosti navíc. Rádi bychom vyšli vstříc aspoň tím, že posuneme platbu školného (případně doplatku) až do 17.února. Na toto pololetí se nebude vztahovat poplatek za pozdní platbu 300 korun. Zároveň pořád platí to, že se s námi můžete domluvit na pozdější platbu.

Prosím zkontrolujte si vaše úhrady, někteří nedopatřením zaplatili o 300 korun více, tak si to při doplatku odečtěte, ať je to správně.

Přehledněji budou ceny vypsány během dneška přímo v záložce Placení školného.

Skupina Původní cena Doplatek Nová cena

Baby 1 600 Kč 300 Kč 1 900 Kč

Mikro 2 300 Kč 500 Kč 2 800 Kč

Děti Profi 3 200 Kč 700 Kč 3 900 Kč

Děti V 2 500 Kč 700 Kč 3 200 Kč

Děti A 2 500 Kč 700 Kč 3 200 Kč

Děti B 2 500 Kč 700 Kč 3 200 Kč

Děti Basic 1 600 Kč 400 Kč 2 000 Kč

Junioři Profi 3 200 Kč 700 Kč 3 900 Kč

Junioři A 2 500 Kč 700 Kč 3 200 Kč

Junioři B 2 500 Kč 700 Kč 3 200 Kč

Junioři C 2 500 Kč 700 Kč 3 200 Kč

Junioři Basic 1 600 Kč 400 Kč 2 000 Kč

Hvk Profi 3 500 Kč 500 Kč 4 000 Kč

Hvk 2 500 Kč 700 Kč 3 200 Kč

Věříme, že budete mít z nových prostor radost a že všechno to úsilí a zařizování bude stát za to! Moc se těšíme, až budeme moct zveřejnit více fotek nového studia, zatím tady máte aspoň malý náhled. Ještě víc se těšíme na březnové slavnostní otevření, o kterém vás budeme ještě přesněji informovat. Až do té doby probíhají tréninky jako doposud v DKO.

Děkujeme za přečtení tohoto dlouhého textu i za vaší podporu, v tom co děláme :)

Zápisy pro nové členy

Blíží se nám konec pololetí a máme čím dál víc dotazů, jestli máme v plánu zápisy pro nové členy. Váš zájem nás moc těší! :)
Pár volných míst máme v následujících kategoriích:
Baby (2014–2015)
Mikro (2013)
Děti (2008–2012)
Junioři (2004–2007)

Pokud máte zájem se do některé z našich složek zapsat, kontaktujte nás od 27.1. prostřed­nictvím mailu info@street-busters.cz nebo na tel. 739 302 079 (Veronika Peroutková). Prosíme o dodržení termínu, ať je to pro všechny spravedlivé.

Letní příměstské tábory pro děti

Můžete si zapsat termíny letních příměstských táborů :)
27.7.-31.7. Příměstský tábor pro zájemce z Dětí V, Dětí A, Dětí B, Dětí Basic, Mikro
10.8.-14.8. Příměstský tábor pro Děti Profi

Bližší informace o přihláškách, cenách a harmonogramu zveřejníme během následujícího měsíce.

Vánoční show- Harmonogram pro tanečníky

Tady je slibované info pro naše tanečníky :)

Pátek 6.12. Generálka bez kostýmů
15.00–16.30 (sraz před Céčkem, postranní vchod DKO vedle zastávky MHD)
Mikro, Děti A, Děti B, Děti Basic, Junioři B a Junioři Basic

17.00–18.00 (sraz před Céčkem, postranní vchod DKO vedle zastávky MHD)
Děti Profi, Děti V, Junioři Profi, Junioři A, Junioři C a Hvk

Sobota 7.12. Generálka v kostýmech a premiéra
13.00 sraz pro všechny juniory (Profi, A, B, C, Basic)
13.30 sraz pro všechny děti (Profi, V, A, B, Basic)
14.00 sraz pro hvk

? Mikro a Baby dle instrukcí trenérek

Nejprve budeme mít generálku celé show v kostýmech a od 18.00 premiéru. Po celou dobu budou všichni zůstávat v DKO se svými trenéry a dozorem. Konec kolem 20.00.

Neděle 8.12. Odpolední show a večerní show
13.30 sraz všech tanečníků
? Baby a Mikro dle instrukcí trenérek

Po celou dobu budou všichni (kromě baby) zůstávat v DKO se svými trenéry a dozorem. Konec kolem 20.00.

Moc se na vás všechny těšíme! :)

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

 

 
2008–2012 © Street Busters | info@street-busters.cz | www.hotovo.net | nahoru